Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjen valaki aki...

Hogy ismerkedjen valaki aki nem jár el sehová, félénk, visszahúzódó és még ráadásul csúnya is és önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
Na most egy kérdésben felsoroltam szinte az összes rossz tulajdonságomat.. :D De minden, a kérdés adott... Akkor én most magányra vagyok ítéltetve? Tudom hogy azt mondjátok hogy még korai ilyet mondanom de nem hinném hogy olyan sok lenne már hátra. Egyedül mit ér az élet...? 18/L
2013. nov. 19. 22:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkihez. :) Akikkel beszéltem privátban, üzenem hogy holnap válaszolok mert most álmos vagyok, megyek aludni. :) Jó éjt!
2013. nov. 19. 23:42
 12/17 anonim ***** válasza:
Minek neked férfi? Sokkal jobb nekik nélküled.
2013. nov. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Végül is igaz. Még a világnak is jobb lenne nélkülem, tudom, de eddig még nem tudtam magam rászánni az öngyilkosságra. Köszönöm a biztatást, az ilyenek segítenek egy kicsit.
2013. nov. 20. 07:36
 14/17 anonim ***** válasza:
na ez felejtsd el!!!!
2013. nov. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mit tartasz magadon csúnyának? Ne küldj képet, ha nem akarsz, de talán nem is olyan rossz a helyzet.
2013. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanaz a baj mint veled, csak én a csúnyaság mellett duci is vagyok.


Nekem az internetes társkereső vált be.


Regisztráltam, volt pár rövidebb kapcsolat is, de a lényeg az, hogy fél év után megismertem az igazi nagy szerelmet. 3,5 éve együtt vagyunk, és 2 éve házasok. Egy helyes kedves, aranyos pasi lett a férjem akit imádok.:)


Ne add fel.


27/N

2013. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Rosszul állsz hozzá. Ha mindig abból indulsz ki, hogy úgyse fogok tetszeni, akkor nyilván önmagát teljesíti be a jóslat, könnyű látni!


Foglald el magad, járj el valami olyan helyre, ahol új emberekkel ismerkedhetsz, mittudomén, fotós szakkör, táncóra, állatvédő egyesület. De ne olyan céllal, hogy húúú most itt megtalálom a párom, hanem olyan céllal, hogy jó érezd magad, új embereket ismerj meg!


Az egyedüllétre meg ne görcsölj rá. Marhára nem ugyanaz az egyedüllét és a magány... Egyedül is el lehet lenni, elég sokáig, és nem is olyan rossz... egy rossz kapcsolat sokkal rosszabb! :)

2014. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!