Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy srác, hogyan...

Tetszik egy srác, hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Buszon szoktam látni, de hetente csak egyszer. Egyik ismerősöm annyit ki tudott róla deríteni, hogy még nem volt barátnője. Vajon hogy venné, ha leszólítanám? Nem akarom, hogy rosszat feltételezzen rólam.

19/L


2013. nov. 19. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Szia, szabad ez a hely?" Aztán leülsz mellé és elkezdetek beszélgetni valami értelmesebb témáról stb. stb.
2013. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem volt barátnője,most így magamból kiindulva mivel nekem sem volt még barátnőm,hát biztosan nagyon örülne neki azt elhiheted.Én például nagyon boldog lennék,ha ilyen történne mert legalább tudnám hogy valakinek tetszem is,és még ha be is jössz neki,ami szerintem elég valószínű,akkor még kapcsolat is lehet belőle.Szóval szerintem nyugodtan. :)

22/F

2013. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
másik bár sokan bénűnak tartják leejtesz valamit mellete persze ez személy függő de ha olyan felveszi vagy segit és máris van beszéd téma
2013. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindig állunk a buszon. Ha tudok, közel állok hozzá, de nem merem leszólítani.:/
2013. nov. 19. 23:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet nem rossz ötlet, ha úgy adódik, kipróbálom. :P Amúgy párszor észrevettem, hogy nézett, de akkor, mikor épp elfordultam...
2013. nov. 19. 23:25
 6/11 anonim válasza:
Előttem szólóknak igaza van, szímplán csak : szabad ez,a hely ? Valószínőleg igent mond, és kész is. Nincs mit,veszítened
2013. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Vagy hogyha egymás mellet, állatok, akkor a kapaszkodón ”véletlen” érj hozzá a kezéhez. Esetleg bocsánatot látsz és hátha lesz valami ma.

Mondjuk,milyen sokan vannak a buszon, alig férsz el, stb.

2013. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

”bocsánatot látsz” ott eléggé elgépeltem, bocsánat :S

Szóval bocsánatot

2013. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
remélem én vagyok az a srác*-* szabad lesz az a hely..
2013. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
*kérsz
2013. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!