Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek ha éjjel...

Hogyan ismerkedjek ha éjjel nappal dolgozok?

Figyelt kérdés
Éjjel Nappal dolgozok hogy talpon maradhassak, pénzem az van csak éppen időm nincs ismerkedni. Ha otthagyom a mellékállast akkor pedig időm lesz ugyan csak pénzem nem a szabadidőre, hogy kimozduljak otthonról. Olyan vagyok mint egy bio-robot, a pénz meg sajnos magában nem boldogit. Van annyim hogy eltartsak valakit csak időm nincs megtalálni. Van kocsim egy szép lakásom stb. de nem jo ez igy egyedül.Mit tegyek?

2013. nov. 19. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
figyelj a győztes csinál magának szabadidőt csinálj te is az meg hogy semmi szabadidőd nincs ha ez az állitás valóban igaz akkor az azt jelenti hogy tulhajtod magad ..
2013. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bummer ***** válasza:
Gyűjts annyit amiből olyan munkába vághatsz ahol barátságosabb időbeosztással arányosan ugyanennyi bevételt tudsz generálni. Mert tapasztalatból tudom, hogy találni nagy nehezen még csak csak tudsz, de megtartani vagy komolyat tartani nem ilyen munka tempó mellett.
2013. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Na én is így vagyok.

Mondjuk én nem akarok ismerkedni, tehát nehogy írj :D de én is sokat dolgozom. Heti 1 szabadnapom van (minden 2 héten meg 2) akkor bevásárlok, teszek-veszek itthon, pihenek és kb nincs kedvem kimozdulni itthonról. De amúgy jah, időm sincs.

Ördögi kör ez.

2013. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hajts addig amíg szívrohamod lesz és rokkant nyugdíjad! Így kell csinálni. Ne is ismerkedj.
2013. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Van annyim hogy eltartsak valakit csak időm nincs megtalálni"

Ha így állsz, akkor már egészen jó neked. De ha van elég pénzed, akkor biztosan telik valami igényes örömlányra, azt' egyből megoldódik a probléma, van szex (nem is akármilyen), minden oké.

2013. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít.
2013. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok. Sajnos én nem keresek túl jól még fiatal vagyok szüleimmel élek szerencsére, de most már 3 hete folyamatosan 10-12 órában dolgozom mert kevesen lettünk hirtelen és mindig helyettesítek plusz a beosztásom is abból áll hogy bemegyek reggel 6 órára dolgozni bent maradok 2 ig majd hazamegyek és este 6 kor vagy 8 kor visszamegyek, és akkor este 10 ig vagyok. Pihenni is alig tudok sajnos mert aludni nincs időm főleg így hétvégével is az a bajom hogy sokszor akkor is be kell menni mert egy gyárban dolgozok karbantartóként és elég sok gond van mostanában ami miatt ügyeletben kell lennünk, még szerencse hogy éjszakára külön brigád van akik ugyanúgy részt vesznek a gyártásban. Nekem sincs időm ez mellett ismerkedni, most a netes társkeresővel próbálkozok, mert itt helyben a haverjaim már szétszóródtak sokan dolgoznak pont akkor amikor én nem, bulizni is csak nagyon ritkán tudok elmenni meg azért itthon is van teendő meg valamennyit tényleg pihennem is kell.

Egy olyan lányt találtam magamnak aki elfogad ilyennek és amikor vége ennek a mizériának és vissza áll minden a 8 órás munkába akkor már több időm lesz vele találkozni ő neki is sűrű napjai vannak mert egyetemre jár plusz dolgozik is mellette tehát hétvégékre vagy olyan napokra amikor ráérek én is akkor tudunk találkozni tehát még nem adtam fel végleg de ez olyan helyzet amiből nehéz kimászni és megértelek téged sajnos szerencse is kell hozzá hogy kifogj egy olyan nőt akivel betudjátok osztani úgy az időtöket hogy legalább ismerkedésre legyen időd, csak nehéz még így is mert a lány akivel én ismerkedem ő sem fog várni a végtelenségig mert már kiismertem annyira hogy tudjam mi a helyzet, de kitudja.

2013. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha nincs időd ismerkedni, ami azt jelenti hogy annyi időd sincs h péntek este v szombat délután kimozdulj otthonról hogy lenne időd barátnőre??????

Egyébként meg ha mindneképp kapcsolatot akarsz, akkor társkeresőn nézz szét, ott biztos vannak hozzád hasonló emberek is akár. Mondjuk csak a rövidtávú kapcsolatot javaslom, mert nem igazán tudom elképzelni h bármi jó kisül abból ha sosincs időd a másikra.

2013. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dolgozz kevesebbet, ez egyértelmű.
2013. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha vannak nők a munkahelyeden akkor ott. Én is ott találtam meg a párom, mert sosem értem rá ő sem. Most leglaább összehozott minket. Sosem akartam munkahelyről pasit, de így jött.. és nagyon jó, hogy együtt megyünk együtt jövünk, már ha egy műszakban vagyunk.
2013. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!