Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác azt írja, h...

Ha egy srác azt írja, h félénk típus, és alig mert rámírni, akkor ezt most vehetem őszintének? Srácok, nálatok hogy megy ez, mikor van az, h bevalljátok, h félénkek vagytok?

Figyelt kérdés

Nyilvan,aki nem felenk,es nem erezte magat soha annak ,az nem irja.

De mikor van ez ? Nekem van egy tippem : talan nem volt sikere eddig a lanyok teren,es ugy van vele,h oszinten megmondja,h felenk,de szeretne ismerkedni.... Nem tudom,es valoszinuleg ti sem fogjatok tudni . Igazabol velemenyekre lennek kivancsi es h kinel h megy ez.


2013. nov. 19. 23:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi , az also szovegem elso sora Ratok vonatkozik ...marmint azert irtam,h elkeruljem a troll valaszokat :D..
2013. nov. 19. 23:29
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy a fazon kamus, és ne hidd el egyetlen szavát se.

Egy félénk srác sosem mondja magáról, hogy az.Hanem azt mindig te veszed észre rajta, de ő sosem fogja ezt mondani.Csak a 2.osztályú szinészek nyúlnak ehhez az eszközhöz.

2013. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy alig mert rádírni?

Rádírt? Igen. Akkor minek ragozni?


Én is van, hogy félénk vagyok, de basszus, ezt nem hangoztatom :) Ha már így indítanék, hülyének néznének :)

Persze, alapból hülyének néznek, de az az egyéniségem miatt van, és nem az idióta mondataim miatt :)

2013. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy valaki, aki azt írja, hogy félénk, és látod is azt rajta, hogy nem épp az a nagy csajozógép, az mindenképp megérdemel egy valamit, legalább egy "köszönömöt", hisz vesz magába annyi bátorságot, hogy megtegyen ennyit érted és persze magáért is. Nagyon sok magabiztosnak tűnő ember van, aki bizonyos helyzetekben leblokkolnak, és sok befelé forduló, akik egy fontos szituációban lépnek valamit, amikor a többiek semmit és utána lehet, hogy többé nem is hallanak róla. De megtette amit a többiek nem és ez a lényeg.
2013. nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt megtisztel a bizalmával, de lehet, hogy lányos zavarában mondta ezt.
2013. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.!

Hmm...erdekes,azota gondolkodtam is rajta ,de olyan ketes erzeseim vannak vele kapcsolatban. 1 evvel fiatalabb nalam,de ugy erzem,ez eleg nagy kulonbsegkent mutatkozik..

2013. nov. 20. 22:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt,h 'Alig mert ramirni' o maga irta...nem en mondtam.
2013. nov. 20. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!