Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki itt panaszkodik, hogy a...

Aki itt panaszkodik, hogy a nők szemetek és aljasak, az tuti, hogy szűz meg sose volt nője?

Figyelt kérdés

Ezt csak így megerősítésképpen kérdezem, mert értem én, hogy gondolkodni nagyon sok ember számára nehéz és ha lehet akkor megsporolja és közhelyekben gondolkodik.


De pl a nők szerintem nagyon aljasak és visszaélnek a helyzetükkel, ami a modern világban kialakult nekik. És szerintem a férfiakra nézve nagyon hátrányos és igazságtalan kettős mérce is van.


És akkor gyertek, mondjátok, hogy biztos szűz vagyok és nem volt soha senkim! De csak szólok, hogy én kiba sokat szívok azért a kevéske nőkért is, akik lefekszenek velem. De hát muszáj csinálnom és űznöm őket


2013. nov. 20. 21:26
 1/5 anonim válasza:
nem az nem biztos hisz lehet csak azért panaszkodik mert sok volt az át verés a kapcsolatai során :)
2013. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2013. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát én elég szívtelenül állok a nőkhöz Mert épp csőbe lehet őket húzni, aztán a végén ők szopják a rövidebbet (pl, hogy belémzugnak, én meg tojok rájuk, mert számomra szexen kivül semmire jók). De ettöl függetlenül mégis ők az aljasak, mert visszaélnek a helyzetükkel. Én csak önvédelemböl vagyok aljas.
2013. nov. 20. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel felszínesek a lányok, ezért én szűz vagyok, hiszen a lányok meg sem várták, milyenek a belső tulajdonságaim, még előtte lekoptattak...
2013. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4:Ha annyira felszínesek lennének,akkor engem nem koptatnának le,csak azért,mert egy idegroncs vagyok.
2013. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!