Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan hely, ahol hétköznap,...

Menta34 kérdése:

Olyan hely, ahol hétköznap, napközben, "disco-s fülledt hangulat" van és lehetne kalandot keresni? Bp és környékén.

Figyelt kérdés

Azért érdekel napközben, mert nős férfiként nehéz kimaradni szombat estére... A kérdés lényege persze a szokásos "hol szedjek fel nőt szexre" (a cél igazából a komoly szertő), csak van mögötte már tapasztalat.

A netes ismerkedés nehézkes, mert ha az ember bevallja, hogy 170 centi és nem izompacsirta hanem átlagos alkat szétfoszlanak a remények is. A "bárhol fel lehet szedni" meg helyzet függő, én pl. napi rutinban nem találkozom idegenekkel, autóval járok, ahova meg megyek (pl. ügyfél) ott nagyon nem illene flörtölni, olyan hely kell ahova érdemes célirányosan elnézni ha belefér az időmbe, mint egy disco hétvégén este...

Természetesen csak idióta válaszokat és a félrelépésért le- és beszólásokat kérek:)



#szerető #szexpartner #napközbeni ismerkedés
2013. nov. 21. 07:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogy hétköznap van e azt nem tudom...de vasárnap nappal a viper roomban a váci uto van buli...megmondod hogy leléptél pecázni...havernak autot szerelni..bármi :D csak ott sok a 120 kilo plusszos sötét alak :D
2013. nov. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
hány éves vagy?én is szeretöt keresek :D
2013. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
37 :)
2013. nov. 21. 10:39
 4/11 anonim válasza:
Igen te beteg vagy! Szegeny feleseged! Hulye ferfiak.. !
2013. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ahh az nekem már öreg :)
2013. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én 30 vok :) de még soha nem volt idősebb pasim
2013. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a 30 és 37 nem nagy különbség. Persze ez nem rábeszélés, csak mondom:) (ugyanígy a 37 és 44 is teljesen rendben van)
2013. nov. 21. 19:34
 8/11 anonim válasza:
értelek,de az idösebbekhez nem vonzódom sajnos :) sok szerencsét :)
2013. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
...de rábeszélhettél volna :P :D
2013. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

rábeszélni? az kizárt.

Én olyat keresek, aki tudja mit akar :P

2013. nov. 21. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!