Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok-nők: szerintetek...

Lányok-nők: szerintetek nőttek a férfiak igényei velünk szemben pl. az elmúlt 20 évben? Meg tudtok mindnek felelni vagy hogyan kezelitek ezeket a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne írjanak olyan férfiak, akik már az elején ezzel kezdik: na de bezzeg a nők. Ennek semmi értelme. Köszönöm.

2013. aug. 26. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nőttek az igények.


Jó, persze, mondjuk 20 évvel ezelőtt még nem volt ekkora divat a szőrtelenítés, de ez az egyetlen, ami azóta változott szerintem.


A normális, épeszű pasik akkor is és ma is a jó fej, alapvető emberi értékekkel megáldott, csinos/kedves arcú/jó fenekű/kinek mi nőket keresték.

2013. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pite69 válasza:

Ne a pasiknak akarj megfelelni, hanem magadnak. :D

Ha ez megy akkor nem lesz gond. :)

18/F

2013. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Két dolgot el kell különíteni: van a pasiknak egy "idealisztikus" elvárásrendszere, és vannak a realitások. Normális férfiak képesek a földön létezni, és valódi nőkkel, valódi kapcsolatot ápolni, de vannak, akik megragadnak az álomvilágokban és még 40 évesen is azt kergetik. Nekem az a tapasztalatom, hogy sokszor még túlzottan is engednek a pasik az eredeti elképzeléseikből, csak hogy legyen már valami nő mellettük, mert nem bíznak magukban eléggé, hogy találnak az elképzeléseiknek megfelelőt. Tehát a gondot a végletek okozzák: a túlzott kompromisszum, vagy a túlzott idealizálás. Aki a kettő között van, annak könnyedén meg lehet felelni.
2013. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenben nőtt az igény, így ebben is. Az idő múlásával még erősödni is fog, mígnem egy hatalmas durranással vissza nem zuhan önmagába.
2013. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 évvel ezelőtt születtem, szóval nem igazán tudom megmondani, hogy akkor milyen magasak voltak az igények :DD


de azt elszeretném mondani, hogy elég sok lány/nő az oldalon durván megkapja a válogatós jelzőt, miközben a pasik észre sem veszik hogy ők is válogatósak.


képesek szép lányokat teljesen leátlagozni vagy csúnyázni, még itt gyk-n is, de még élőben is :S

2013. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Durván válogatósak is vagytok. Aki nem kőgazdag, és nem Justin Bieber, emberszámba se veszitek. Szóval bagoly mondja...
2013. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes válaszok jöttek be eddig.

Kedves 6-os:

"Lehetőleg ne írjanak olyan férfiak, akik már az elején ezzel kezdik: na de bezzeg a nők. Ennek semmi értelme. Köszönöm." - ezt pont a te típusodnak írtam, csak látom, hogy nem tudtad megállni, hogy ne írj :)). Puszi.

2013. aug. 26. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!