Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, miért van ez?

Mit gondoltok, miért van ez?

Figyelt kérdés

Miért baj az, ha egy idős férfi szemet vet egy fiatal lányra? Ha egy lánynak megtetszik egy Férfi, az meg normális és természetes?!? Az igaz, hogy a fiatalabb éretlen, könnyebb kihasználni, de ha tudatában van mindennek?

Az beteges, ha egy férfinek egy fejletlen nő tetszik, de ha egy lánykának egy vén trotty, az nem az?!


Olyan szinten különböző a társadalom véleménye erről, pedig a két dolog /szerintem/ nagyon is hasonló. Ti mit gondoltok erről?



2013. nov. 21. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ja én se értem pedig olyan érett... ö 8/l én pedig 48/f
2013. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért baj?Még kérdezed?A gondolattól is hányingerem lett,hogy én mondjuk megtetszem egy idős embernek....fúj!
2013. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Kössz, érzem az iróniát...


#2 És ha kölcsönös? Mondjuk nem pont a Te esetedben, de...

2013. nov. 21. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:

mi számít fiatalnak vagy idősnek?


pl a 13-14 éves lánykák azt se tudják pontosan mit akarnak... gyerekek... az kell ami a nagyoknak. Szóval ha 18+ férfi gerjed rájuk az erkölcstelen szerintem...


De mondjuk 17-18 éves lány 20-30 éves pasival inkább - nem teljesen de - elfogadható

2013. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!