Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg a nőknek ez az ismerke...

Tényleg a nőknek ez az ismerkedésforma jön be?

Figyelt kérdés
Minap utaztam a vonaton és azt láttam, hogy egy fiatal csinos jó nő mellé egy tökre átlagos kicsit macis pasi leül. És a pasi ismerkedni kezdett. Tipikus "paisi" ismerkedéssel. Pl hogy tetszel, meg nem érzed a közös hullámhosszot, meg hogy tudom hogy bejövünk egymásnak stb stb és még sorolhatnám, az olyan tipikus paisis dumákat. Én csak nevettem rajta, de a meglepetésemre megadta a számát a csaj és közösen is távoztak
2013. nov. 21. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor már ismerték egymást korábbról is.
2013. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azert adta meg, mert hathat azzal le tudja razni. Az egyutt tavoztak meg gondolom inkabb az, hogy a pasi ment utana.

Nem hiszem, hogy az ilyen fantaziatlan es eroszakos duma barkinek is bejon.

2013. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, szine végig hallottam a beszélgetésüket mert előttük ültem. És nem úgy tűnt!!
2013. nov. 21. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, engem kifejezetten taszít az ilyen.
2013. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most mit irigykedsz? Szedtél már fel valaha valakit is? Ha bejössz a másiknak, szinte majdhogynem mindegy is hogy mit mondasz neki.
2013. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki ilyen szöveggel állna elém, azt mondanám, kapcsolatban vagyok vagy most nem érek rá, olvasnom kell vagy mit tudom én..nekem az ilyesmi egyáltalán nem jön be, kifejezetten taszít.
2013. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy legtöbb esetben az ötösnek van igaza. Legtöbb esetben ami nem jelent egyet a "mindig"-el.
2013. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet szimpatikus és nyerő ez a stílus, ha a pasi kellően tisztelettudó, és tudja, hol a határ.
2013. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!