Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem jönnek be a nőknek...

Miért nem jönnek be a nőknek a szakállas férfiak?

Figyelt kérdés

Én szakállas vagyok. Büszkén viselem!

Úgy gondolom nem szégyen ha egy férfi férfias.

Megis sok nő ápolatlannak, visszataszítónak tart miatta.

Jó, nem vagyok szokványos eset, de jóképűnek mondanak, és több időt töltök ezzel naponta, mint a borotválkozással egy hét alatt!

Mi az oka, hogy a feminin fiúcskák az ideálok?

Ennyire működik az agymosás? Vagy az elfolytott leszbi vágyaik így fogalmazódnak meg a nőknek?

Kérem, hogy csak nők esetleg lányok írjanak mert ők kompetensek a témában!



2013. okt. 1. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van 1 kis szakállam és tudok emberekről akik sokkal durvábban hordanak, pl. az egész nyakuk is olyan :D


Én nem tapasztaltam hogy baj lenne, legalább korosít, meg max a csajt zavarta a csókolgatásban :D


24/F

2013. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
ez baromság!!!!! en szeretem a párom szakállát:) meg apa is szakállas, szóval..
2013. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele, nagyon férfias, és szexi tud lenni, én bírom nagyon. 32/L. Amúgy Varga Viktor miatt lehet, hogy a fiatalok körében is elfogadottabb, menőbb lesz.
2013. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Sok nő ápolatlanságnak tartja... sok nő meg pont erre izgul...


Nem vagyunk egyformák.

2013. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 szangvinika válasza:
100%
Nem a megfelelő lányt kérdezted. Imádom a párom szakállát :) szexi és vagány, bár ő motoros...
2013. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem általában nem tetszik a szakáll, mármint szexuális szempontból, nem vonz, de még mindig inkább, mint a csak bajusz. A borotvált azért tetszik, mert: látom az arcvonásait, mimikáját jobban, jobban odabújhatok, megpuszilgathatom, nekem ez kellemesebb érzés. Azzal nem értek egyet, hogy a borotvált arc az feminin lenne önmagában, a valóban "feminin fiúcskák" meg sosem tetszettek.
2013. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szakáll nem, borosta igen. Párom hetente egyszer vágja rövidre a szőrét, ma pont bajban volt vele, mert állásinterjúra ment és engem kérdezett, hogy vajon mit csináljon, szedje-e le simára. Én imádom a borostás fiúkat, viszont a szakállat nagyon nem. Vannak akik szerint a körszakáll is még mindig menő, csak elég hosszú bőrkabát kell hozzá - na nekem róluk az igénytelenség jut eszembe viszont. Egy ápolt rövid szakáll szerintem teljesen rendben van, persze ha illik az arcodhoz.
2013. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez vicces, nekem eddig az exeimben a közös vonás az volt, hogy borostások, szakállasak voltak :D Nekem nagyon bejön :D
2013. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mekkora az a szakáll?

Páromnak ehhez hasonló van:


[link]


Ilyesmi már nem vonzana annyira:


[link]

2013. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Megnéznék rólad egy képet!Mert fontos az összkép!Nem mindenkin hat igénytelennek!Ha nem túl hosszú,és ápolt szakállról van szó,ami mögött még látni a sármot, és a viselője is szimpatikus,akkor nincs vele problémám!

26n

2013. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!