Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha megtetszik egy lány a...

Ha megtetszik egy lány a vonaton, akkor mit mondjak neki/hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Olyan tipusú válaszoktól, hogy súgjam a fülébe hogy Iphone-om van, sok a pénzem, és nagy a péniszem kérlek kíméljetek meg :D

Normális válaszokat kérnék, ha lehet.

17/F


2013. nov. 21. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Szólítsd meg, köszönj udvariasan, milyen szép idő van / milyen ronda esős idő van; megint késik a vonat / most végre időben van a vonat; meddig utazol? Miért ilyen messzire jársz iskolába? Szereted a sulit? És azon kívül mit szoktál csinálni?


Ha ennyi se használ, akkor hagyd.

2013. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Engem az egyik pasim úgy szedett fel, hogy sokáig látta, hogy a buszon mindig írok valamit. vett egy ugyanolyan tollat és mikor leszálltam a buszról utánamhozta hogy elejtettem a tollam...

szépen megköszöntem, ezután beszélgettünk hosszadalmasan egymás érdeklődési köréről, stb.

2013. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

jegyeket bérleteket ellenőrzésre kérném!

erre biztos felfigyel.. :D


amúgy ülj mellé első körben, ha olvas kérdezd meg mit olvas, stb beszéljetek erről, ha zenét hallgat ugyanez (bár én utálom ha zenehallgatás közben dumálnak nekem de hátha), akármi. vagy kérdezd meg merrefelé megy. csak kreatívan..D:D

2013. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de akkor is üljek mellé, ha ezernyi üres hely van? :D
2013. nov. 21. 18:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. :D
2013. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Akkor is, aztán ha látványosan elfordul, akkor van baj, de ha nem köszönj, aztán kezdj el vele beszélgetni

Gyakran jár vonattal?

Hova jár suliba

Bemutatkoztok, és jöhetnek az ismerkedősebb kérdések :D

2013. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, majd holnap kipróbálom. :D
2013. nov. 21. 19:32
 8/12 A kérdező kommentje:
De, mondjuk, én ülök a vonaton, van egy csomó hely, és felszáll egy lány, és a tőlem 2 méterrel lévő 4-es vagy 2-es helyre ül, akkor ülljek át hozzá? :D (Már előtte látta, hogy én hol ülök).
2013. nov. 21. 19:41
 9/12 anonim válasza:

Miért ne? :D Veszteni valód nincs, ha meg nem szimpatizál veled, visszaülsz.


"-Szia, ne haragudj hogy csak így letámadlak a vonaton, de már többször láttalak és érdekelne meddig utazol? .. Oda jársz suliba? ... Szereted? ..." und so weiter.


Ha kívülről szimpinek tart úgyse küld el ha nem valami hatalmas gyökérséggel nyitsz, nem kell túlbonyolítani ezt.

2013. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi, majd kipróbálom. :D

Tatok magamnál mindig egy szépirodalmi könyvet, és ha látom, hogy ő olvas, akkor random kinyitom valahol a könyvet, te mit olvasol? :D Vagy ha írja a házit, akkor majd én is elkezdem.

Majd valamit kitalálok. :D

Köszi.

2013. nov. 21. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!