Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire jó Facebookon ismerke...

Mennyire jó Facebookon ismerkedni? Vélemények, tapasztalatok? .18F

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 14:28
 1/5 anonim válasza:
en eddig mindig is ott csinaltam es van ertelme :) 25 csajom volt idaig abbol 18 facerol
2013. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem annyira. A véleményem, hogy fos, a tapasztalat (haverjaim mondták, nem vagyok fent) hogy kapásból balfék pozícióból indulsz. Szerintem nem is túl férfias, hogy ráírok egy csajra, és meg tudom érteni azokat a lányokat, akik húzzák is a szájukat, mert alapvetően nem erre való az oldal.
2013. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem szerintem nem olyan jó...

Van egy évfolyamtársam (közös órám is van vele!), és facebook-on akar ismerkedni, élőbe meg jó ha köszön:D

Ha akar valamit, akkor mondja meg személyesen szerintem.

2013. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szabka válasza:
Kedves 3. válaszoló, egyet értek egy részt veled, viszont szerintem sok fiú/lány azért próbálkozik az interneten, mert vannak olyan személyek, akik cikinek tartják azt, ha valaki odajön hozzájuk és elkezd velük beszélgetni, így elkezdenek gúnyolódni a beszélgetést kezdeményező fiúval/lánnyal, és az önbizalmát fektetik a föld alá ezzel. A Kedves kérdezőnek válaszára mondanám, hogy szerintem nem az határozza meg a dolgokat, hogy hol beszélsz a lánnyal/fiúval, hiszen ha te is szimpatikus vagy neki, vagy tetszel neki, akkor így is úgy is össze fog jönni a dolog, mert érzékelteti majd érzéseit neten kívül, és ettől bátorságot kapsz ami arra fog vezetni, hogy ne virtuálisan kommunikálj vele, így szinte ugyan oda jutsz, mintha alapjában normál beszélgetéssel kezdted volna az ismerkedést.
2013. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 A 3-as válaszoló vagyok. Én is egyetértek veled, teljesen jogos. Ha még egy olyan csinálná ezt akivel még sose beszéltem, akkor egyefene, megértem. Csak az idegesít, akivel elvileg haveri barátságban vagyok, az is ezt csinálja, tudja, ha elhív valahova, akkor szívesen elmegyek és ehelyett facebook-on löki a rizsát...
2013. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!