Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mondanátok ingyenes társkereső...

Mondanátok ingyenes társkereső oldalakat, amikre érdemes regisztrálni? 21/L

Figyelt kérdés
Soha nem hittem volna, hogy valaha ilyen oldalra fogok regisztrálni, de élőben nekem nagyon nem megy az ismerkedés, és így egyhamar nem is lenne kapcsolatom. Kizárólag ingyenes oldalak érdekelnek, ahol később sem kell fizetni.
2013. nov. 20. 10:26
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyen oldalt, még nem vettem rá magam, hogy regisztráljak, pedig már nagyon érik, mivel tippem sincs hol lehet normális nőket megismerni mostanában.. Viszont ha van kedved ismerkedni írj rám F25
2013. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
43%
rosszlanyok.hu
2013. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy az összesen kell fizetni ha valamit akarsz is rajta csinálni.De itt is nyugodtan lehet ismerkedni ezen az oldalon,vannak normális srácok is itt. :)

22/F

2013. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Igen lehet itt is ismerkedni, csak nekem eddig mindig olyanok írtak, akik nagyon messze laktak, úgy meg nincs értelme sztem. Ha volt is olyan, aki viszonylag közel lakott, kép alapján nem tetszett egyik sem. Megmondom őszintén helyes sráccal még nem találkoztam itt, akire azt mondtam volna, hogy na benne megfogott valami első ránézésre és tetszik.
2013. nov. 20. 10:36
 5/45 anonim ***** válasza:
Ohh értem,tehát te helyes srácot keresel. Van egy rossz hírem akkor számodra,azoknak nincs szükségük internetes ismerkedésre mert naponta kapnak ajánlatokat nőktől,persze ha nincs éppen párjuk. :) Ha meg ennyire felszíneskedsz,és külső alapján elítélsz így mindenkit,akkor még keresheted sokáig a lovagot a fehér lovon. :)
2013. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Nőként neked bármelyikre érdemes..
2013. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Nincs igazad, ha valaki nehezen nyit és zárkózottabb, lehet akármennyire is helyes, nem fog érvényesülni, sajnos. Kevés lány kezdeményez csak úgy, spontán.
2013. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

Ezt ne fogd fel tragédiaként, a környezetemből sokan így találtak párt maguknak, én is :)

Én a badoo.com-ot ajánlom.


27L

2013. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én a randihely.hu nevű oldalon ismerkedtem meg a férjemmel:) 3,5 évvel ezelőtt. 2 éve vagyunk házasok. Összesen fél évet voltam regisztrált, miután megismerkedtünk és összejöttünk, le is töröltük magunkat. Ennyi idő kellett normális pasit kiszűrni... ő csak 2 hete volt fent amikor megismert.


Nem mondom, sok a hülye, de azért akad rendes is:)


Teljesen ingyenes. 1 hibája van. Picit lassabban töltődnek be az adatlapok és az üzenetek. Pár másodperc, kibírható azért cserébe mondjuk, hogy egy fillérbe nem kerül.:)


hajrá, sok sikert!


27/N

2013. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen társkeresők vannak, és azt sem, melyikre érdemes regisztrálni, de van egy olyan érzésem, hogy ez után a kérdés után kapsz majd néhány privát ajánlatot.
2013. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!