Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak az általam megismert...

Csak az általam megismert szőke fiúk ilyenek? (írtó beképzeltek és mind magasabbrendűnek érzik magukat)

Figyelt kérdés
Egy barna szemű, barna hajú lánynak esélyük se lehet náluk? Egyáltalán mi ez az egész szőke hajas felsőbbrendűség? :O

2013. nov. 22. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
körülöttem az összes szőkének barna kell.. soha nem találkoztam olyannal,akinek szintén a szőke tetszett volna:D
2013. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálad egy virágcserép is felsőbbrendű Kérdező.
2013. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én szőke hajú vagyok, de nem érzem magam felsőbb rendűnek senkinél.


Hány éves vagy kérdező?

2013. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Mutatsz magadról privibe képet? :3
2013. nov. 22. 23:15
 5/16 YuY ***** válasza:

száznyolcvanöt centi vagyok, szőke zöld szemű, a magam nevében mondom: nem vagyok beképzelt! :D

Volt barna és szőke barátnőm is, egyiket jobban szerettem mint a másikat, persze nem egyszerre... :D

Nincs semmilyen szőke felsőbbrendűség!

2013. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szőke hajam van de nem vagyok beképzelt..
2013. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Hát erről még nem hallottam:D Szőke hajú vagyok, de nem vagyok beképzelt és nem érzem magam felsőbbrendűnek:D Hogy érted hogy egy barna hajú, barna szemű lánynak nem lehet esélye?Már mért ne lehetne?Rengeteg gyönyörű barna hajú és szemű lány van.
2013. nov. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
szerintem emberfüggő:) biztos vannak normálisak is,de ha olyan beképzeltek akkor miért akarod,hogy esélyed legyen náluk?:) Én pont ezért sem szeretem részben a szőke hajú,kék szeműeket,mert mindenki értük van oda.:D
2013. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság. Én emellett 2 méteres vagyok és kék szemű, mégsem tartom magam se beképzeltnek, se bunkónak. Viszont csomó olyan eset volt, hogy próbáltam mással ismerkedni, kedveskedni, de a fejükben egy a tiédhez hasonló hülye sztereotípia élt és akármit is tettem idegenkedtek tőlem, "alsóbbrendűnek" érezték magukat mellettem.
2013. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Basszus, hatos, vegyél már el feleségül! Takaros házipipi vagyok. :D
2013. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!