Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak az általam megismert...

Csak az általam megismert szőke fiúk ilyenek? (írtó beképzeltek és mind magasabbrendűnek érzik magukat)

Figyelt kérdés
Egy barna szemű, barna hajú lánynak esélyük se lehet náluk? Egyáltalán mi ez az egész szőke hajas felsőbbrendűség? :O

2013. nov. 22. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
amit 10-es ír az rám is igaz, csak én lány vagyok és barna... de sajnos a külsőm miatt sztereotípiák áldozata vagyok, szóval azt tanácsolom kérdező, ne a könyv borítója alapján! :)
2013. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

azt nem mondtam hogy nem buknak rám

csak sajnos sok az ilyen csökevényes agyú mint te :)

2013. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a suli legaranyosabb, legkedvesebb fiúja szőke és egyáltalán nem beképzelt. SŐT, kifejezetten szerény, pedig irtó helyes (nem a barátom, sajnos :'( )
2013. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
váasszatok négert a négerek jó fiúk ésnagyon kedvesek
2013. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha lenne penzem kiszőkíteném a hajam és vennék kék kontaktlencsét 36F
2013. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez csak a média nálunk 3 szőke kék shemű van az egyik egy b*zi k*csög utálom!A másik olyan cuki a harmadik közepis d:
2016. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!