Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes társkereső amin válaszolnak a tagok?

Figyelt kérdés

5 éve kitartóan írogatok minden hova de csak annyit kapok üzenetbe:

- Elolvasta

- Fizess!!!

Vagy velem van a gond?: [link]



2013. nov. 23. 04:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Tuti nem fogsz kelleni egy nőnek sem, és nem (csak) a külsőd miatt, ha nem mert piti vagy! Elvárod, hogy valaki fent tartson egy szervert, üzemeltessen egy oldalt ingyen, mert te nem vagy képes becsajozni az "utcán"?!?

Nem egy ökör ára van egyiknek sem, s miután előfizettél, tök jól jönnek a randik, ennyi... Tudod, ha feltöltöd a telefonod, már telefonálni is tudsz! :D

2013. nov. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A badoo az jó, akármit keresel. Bár én főleg alkalmit kerestem, volt egy jó pár. Fejed szerintem egyáltalán ne gáz. Ha sportos vagy az még plussz pont, ha meg nem vagy akkor sportolj.
2013. nov. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Spongya Bob Kocka ***** válasza:
Csajok és pasik Facebookon
2013. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 LazyJones ***** válasza:
Szívküldi, nekem 3 nap alatt eredményt hozott...
2013. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ne haragudj de srácként mondom hogy gáz a fejed..

- a sapkát felejtsd el

- borotválkozz meg

- ne vágj gyökér fejet, mosolyogj

2013. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a love szerintem is hldoklik a badoo az jó
2013. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Singularity a kép tök jó tényleg hasonlít rám! :D

Spongya Bob Kocka sajnos az első bejelőlésnél 3 perc mulva 1 hétre letiltottak facebookról! :/

Aki azt írta :Tuti nem fogsz kelleni egy nőnek sem, és nem (cs... sajnos nem áll rendelkezésemre az utca mert egy este a boltba nem tudok eljutni úgy hogy ne igazoltassanak! Egyértelmű miért: Bankrablás gyilkosság rablótámadás nem hogy a lányok még én sem merek este az utcára menni és senki nem áll szóba senkivel közösségi klub sem nagyon van mindenki attól fél hogy szervkereskedők üzemeltetik!

2013. dec. 5. 02:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!