Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Legjobb társkereső 20-on éves...

Legjobb társkereső 20-on éves korosztály számára?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon a netes társkeresésben, mik a legjobb site-ok?
2013. jún. 24. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez itt elég jó. Korod, nemed?
2013. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő, ne is reménykedj.
2013. jún. 24. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok otthon a netes társkeresésben.

Úgy vélem, hogy barátkozni jó neten, (főleg itt) mivel könnyen meg tudod válogatni kik azok az emberek, akikkel megtalálod a közös hangot, jókat lehet dumálni.


Társkeresésre nem igazán szoktam ajánlani az internet határtalan erdejét, inkább menj el sétálni egyet és tartsd nyitva a szemed.

Elhiszem én, hogy nagyobb a rizikó és az elutasítás is egy kellemetlen dolog főleg személyesen, de aki nem mer az nem is nyer;)

2013. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebben a kisvárosban gyakorlatilag minden normális nőnek van valakije a korosztályomban. Így ez sajnos esélytelen...
2013. jún. 24. 16:17
 5/5 anonim válasza:

Mindegyik társkereső egyformán jó, mindegyiknek van valamilyen alap ingyenes szolgáltatása, de a lényegi rész ált. mindenhol fizetős.

Az már egy teljesen másik történet, hogy össze tudsz-e ismerkedni valakivel, ez teljesen a vakszerencsén múlik. Személy szerint nekem és sok ismerősömnek is csak negatív tapasztalata van a társkeresőkkel kapcsolatban, de persze mindig akad valaki akinek bejött.

Ha teheted, akkor szerintem ismerkedj inkább élőben, komolyan mondom egyszerűbb, nem olyan körülményes, mint a netes.

22/F

2013. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!