Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedéskor mi a jobb...

Ismerkedéskor mi a jobb választás: ha egy 21 éves fiú őszinte és bevallja, hogy ennyi idősen még teljesen tapasztalatlan a szerelemben, szexben vagy inkább füllent és röviden letudja annyival hogy volt már egy-két kapcsolata?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén valld be, ez egyáltalán nem hátrány.
2013. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
A hazugság mindig kiderül még ha az csak füllentés is, de nem kell rögtön azzal kezdened hogy milyen béna vagy...
2013. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
ha nem kérdezik, nem mondja el
2013. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen hülye tanácsokat...

Ezt soha nem szabad elmondani! Maximum akkor, ha már eljutottatok arra a szintre.

2013. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyra tervezed a lánnyal, akkor mondd el neki. Mi is így voltunk a párommal (én vagyok a lány), ő az elején összvissza hazudott nekem ilyesmiről, majd egy év elteltével vallotta be, mert hogy addig ő azt hitte, én le fogom nézni, ha megtudom, hogy ő szűz... Egyáltalán nem jelenti a szüzesség azt, hogy béna is vagy, lehet, hogy rögtön ráérzel a dolgokra. Mindenesetre szerintem fair nem hazudni ilyesmiről, nekem személyszerint rosszul esett, hogy azt hitte, ilyesmi miatt hátrányba kerül..
2013. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tény, hogy sajnos nagyon kevés a toleráns és megértő nő/lány, bár szavakkal sokan szeretik fényezni magukat. Ne rögtön ezzel kezdd, de ha már komolyabbra fordul az ismerkedés, és úgy látod, hogy a lány megértő típus, akkor esetleg elmondhatod neki. Aki meg emiatt hagy el téged, az nem is érdemel meg.
2013. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, én is úgy éreztem, hogy mindenképpen az őszinteség a nyerő, pláne ha komolyabbra fordulna a dolog :)
2013. nov. 23. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Őszinteség mellett teszem le a voksom, de azért ne azzal nyiss, hogy "Szia Gyuri vagyok, 21 éves és még sose volt kapcsolatom.". Ismerkedjetek, beszélgessetek, egyébként valószínűleg fel fog a lánynak is tűnni (ha csak nem ő is szűz, ill. tapasztalatlan), hogy nem sok kapcsolatban eltöltött idő áll mögötted. Aztán ha komolyra fordul a dolog, elmondhatod a lánynak, hogy még nincs igazán tapasztalatod. Ha esetleg hamarabb rákérdezne, akkor semmiképpen se tagadd!
2013. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az olyan nő aki ez alapján válogat, meg emiatt bénának tart valakit az maximum arra érdemes hogy jól képen töröljék.szánalom hova tart a világ.
2014. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9. válaszoló!

Akkor ezek szerint te ilyen szituációban voltál? Úgy érzem a sértettség beszél belőled.

2014. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!