Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jobb választás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb választás egy csaj szemszögéből?

Figyelt kérdés

Egy olyan pasi aki keveset dolgozik, nincs is túl sok pénze viszont ráér vele foglalkozni meg saját magával is, edzeget, fitt, kipihent stb..


vagy

sokat dolgozik, nincs túl sok szabadideje, nem sportol tehát nem épp jó a teste de nem kövér csak nem edzett és keveset tud foglalkozni a barátnőjével, mondjuk napi 1 órát az együttalváson kívül.. viszont cserébe van sok pénze és akár minden hétvégén el tudja vinni wellnessbe, drága utazásokra, tud neki venni szinte bármit, jó körülmények között élnek.


Melyik a fontosabb, jobb?


2013. jún. 9. 17:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
1. már akiknél :)
2013. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

az érzelmek a lényeg hogy te melyik iránt érzel lehetsz boldog szegénységbe is de boldogtalan gazdagságba

a pénz nem minden

amúgy meg azt írod a másodiknak nincs ideje akkor hogy vinne el hétvégén wellnesbe meg utazgatni?

2013. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Az a jobb, amelyiket szeretem. Ha együtt élünk, akkor pedig szerintem az esti összebújás, együtt alvás, a hétvégi együttlétek tökéletesen kárpótolnak a napközbeni kimaradásért, főleg ha esetlegesen én is tanulok/dolgozok.

Ha azonban nem élünk együtt, akkor jobb, hogyha több időt tudunk egymásra szánni, esetlegesen kevesebb pénzből. Egyébként ha szerelmes vagyok valakibe, akkor átvészelem azt az időszakot, ameddig nincs velem, és arra koncentrálok, mikor együtt vagyunk. Akárhogyan.

2013. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az fogalmazódott meg mint a 2.nak. amúgy ha nagyon szeretne, jutna rád ideje. Tehát első. inkább legyél csóró, de jó kapcsolatban, minthogy egy elbszott kapcsolatban félrekúrással, pénzzel teli.
2013. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
56%
Egy két kivétel van aki a 2. Verziót választaná..de az pénzéhes pics@... Elsőre szavazok! :)
2013. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

hétvége az hétvége :) akkor nem dolgozna.

csak hétközben lennének keveset együtt

2013. jún. 9. 17:31
 7/33 anonim ***** válasza:
Ha a lány érzelmes, akkor az első. Ha felszínes p*csa akkor a 2.
2013. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Pretty_Fighter ***** válasza:
1.
2013. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
1 :)
2013. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

de basszus nem lenne uncsi az 1. verzió?

sok éven át könnyű ám megunni a dolgokat ha folyton ugyan azokat lehet csinálni :S

2013. jún. 11. 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!