Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudom jól érezni...

Miért nem tudom jól érezni magam egy buliban sem? Alkohol pro, vagy kontra?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, hogy részegen, vagy józanul megyek bulizni, képtelen vagyok jól érezni magam..:/ józanul (pl most) nemigazán tudok mit kezdeni magammal táncoló emberek között. Beszélgetni meg az üvöltő zene miatt nemigen lehet.

Részegen, jobb azért a szitu, de akkor sem vagyok felszabadult. Teljesen mindegy mennyit iszok. Sokszor inkbb magamba fordulok, és külön elvonulok, akár zenét hallgatni egyedül, akár beszélgetni valakivel.

Nemigazán tudok ismerkedni, zárkózott vagyok, és bunkó olyan lányok felé, akiknek már az első nézéséből látom, hogy senkinek néz.

Pár szót rólam: 178 cm vagyok, 78kg , fekete haj, barna szem, borosta, stílusos öltözködés, és nemrég kezdtem kondizni.

22 vagyok, mögöttem 7 év tulajdonképpen kapcsolatból kapcsolatba való ugrással, egy éjszakásokkal, és két tényleg komoly barátnővel.

4 hónapja senkim sincs, és 2 hónapja nem is voltam lánnyal. Lehetnék, alkalmiból nincs hiány, de nem vágyom rá. Hihetetlenül hiányzik a szerelem, és a szeretet az életemből. Egy lány igazi, szenvedélyes csókja, érintése, suttogása a fülembe "szeretlek"...

Úgy érzem, talán soha nem lesz részem már szerelemben, hiszen 2 szer eltalált már az a bizonyos nyíl.

Sajnos az exeim miatt, elég nagy az igényem, mondhatni nagyobb mint amilyen pasi vagyok (szerintem), a környezetem szerint meg ez hülyeség, mert elvégre ne álljak le átlag alatti lányokkal.

Akinek van sejtése, mi lehet velem a baj írjon pár mondatot.

Lassan eljutok arra a szinre, hogy tényleg lehetséges lenne, hogy csak a pszichologus segítene?

Kretének, okoskodók, kíméljenek. Köszi.



2013. nov. 24. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Most dicsekszel vagy panaszkodsz?
2013. nov. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kérdezek?!


Megoldást szeretnék a problémámra...hogy miért nem tudok felszabadulni...

2013. nov. 24. 01:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
válts társaságot..
2013. nov. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Így is alig vannak barátaim. Ha tőlük elhidegülök, még ekkora társaságom sem lesz.
2013. nov. 24. 01:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Lassan eljutok arra a szinre, hogy tényleg lehetséges lenne, hogy csak a pszichologus segítene? "


azért az nem egy ciki vagy beteg szint, amikor az ember segítséget kér egy pszichológustól. sokkal kevesebb beteg, lelkisérült ember lenne, ha mindenki hamarabb fordulna segítségért. ezen persze nem azt értem, hogy essünk át a ló túlsó oldalára, mint amerikában, ahol meggörbül a haja szála, és akkor már nem heti 2, hanem heti 4-szer jár a dokihoz. de szerintem pár beszélgetés mindenképpen jót tenne, és van ingyenes, OEP támogatott pszichológus is.


a gyk olvasói max tippeket adhatnak, de itt mindenki a saját életéből indul ki, és a tanácsok nagy százaléka a válaszadó életében hasznosak, a kérdezőnek nem feltétlenül, és akkor a sok trollról meg humor heroldról még nem is beszéltem.

2013. nov. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megfogni/megérteni a problémádat ebből a terjengős, széttöredezett, logikátlanul felépített monológodból..

De ha csak annyi, h nem szereted a zajos discócat akkor járj vmi más szórakozóhelyre, pl kocsmákba (mondjuk romkocsma) ott azért lehet beszélgetni is, vagy koncertekre, nyilván olyanra, amilyen stílusú zenét kedvelsz.

Az meg, h már 2 hónapja nem voltál lánnyal az sztem nem is nagy kihagyás, vannak itt olyanok akik sokkal régebb óta :) Ámort pedig nem lehet siettetni...majd egyszer csak úgy is eltalál...

2013. nov. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Talán rá kéne jönnöd, hogy ez a fajta "szórakozás" nem neked való? Ha neked való lenne, jól éreznéd magad tőle, igaz?

Nem, megsúgom, hogy nem az alkohol a megoldás.

Lehet, hogy talán megértél egy PICIT jobban és értelmesebb kikapcsolódást kéne keresned? Próbáld meg. ;)


Nő témában pedig azt tanácsolom: Hanyagold, sőt felejtsd el az egy éjszakásokat. Te magad mondtad: ez nem kielégítő. Akkor ne is élj vele. Várj olyanra, akit szeretsz és ne feküdj le vele sem olyan könnyen. Talán akkor sokkal többre fogod értékelni és sokkal kielégítőbb lesz, mint ha csak dirr-durr beugranál vele az ágyba.

Pár ostoba egy éjszakáson túl mit veszíthetsz vele? Egyébként sem a buliban fogsz összeszedni egy rendes, kapcsolatra való párt. Oda DUGNI járnak.


22/F

2013. nov. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor mégis hova járjak? mit csináljak? hét közbe lefoglal a munka "szerencsére", de hétvégén a magány öl meg rendszeresen. annyira hiányzik, hogy összebújjak, vagy akár egy jót beszélgessek valakivel..:/
2013. nov. 24. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:
22 évesen ilyen társfüggőnek lenni gáz.
2013. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudom, és érzem. de mit tehetnék? egy senkiházniak érzem magam, hogy nincsen barátnőm. Hogy még ennyire sem vagyok képes, hogy összejöjjek egy szép lánnyal..:/
2013. nov. 24. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!