Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha ti ismerkedtek egy...

Lányok! Ha ti ismerkedtek egy fiúval mit néztek először?

Figyelt kérdés

Mit néztek először rajta? hogy öltözik? helyes e? milyen a dumája? személyiségét?

Nekem elég jó dumám van és állítólag csúnya sem vagyok, de mégsem találok olyan lányt akivel megtalálnám a közös hangot,aki kicsit érettebb a koránál, most leszek 16 éves, de sajnos akinek bejövök annak az IQ-ja nem haladja meg egy vödör sárét sem. A szüleim elváltak mikor kamaszodni kezdtem ezért korábban fel kellett nőnöm mint a barátaim többségénél, viszonylag önálló vagyok végül is egy háztartást el tudnék vezetni egyedül... apámnak cége van, hétvégente dolgozom nála, hét közben edzésre járok, vagy fényképezek, esetleg főzök, szeretek alkotni mondjuk ki.

Na témára visszatérve hol találok én olyan 15 és 18 év közötti lányt aki korához képest érett gondolkodású, és nem is csúnyácska? (mert hát valljuk meg külső megfog, belső megtart)

Vagy nekem nagyok az igényeim?



2013. nov. 24. 18:15
1 2
 1/13 Tarnolf ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi lennék. :D


Lányok, csak azt ne mondjátok, hogy "mennyi pénze van", mert akkor tényleg csalódott bennetek a férfi nem egy része, legyen az gazdag, vagy sem.

2013. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát ha elhív randira akkor azért megnézem hogy néz, hogy nem valami koszos, büdös illetővel léptem éppen le randira. Ezután jön az hogy rettentően szemtelenre és flörtölőre veszem a figurát amiből lejön hogy érti e a viccet és hogy tud e rendesen flörtölni, de mégsem bunkó lenni. Ja és nem egy 40-s IQ-val rendelkező egyénnel akarok kezdeni. Közben persze megnézem a szemét, a fogait és a körmét.

Mindig is jobban rajongtam az idősebb pasikért mert jóval érettebb a felfogásuk és tudnak azért viselkedni, közben meg mégis látszik rajtuk hogy tudnak bánni egy nővel.

2013. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
arcát, szemét, haját, testét
2013. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

A legelső dolog, ami engem megfog, amire felfigyelek, az a szem- és hajszíne (onnan is leginkább a barna haj, barna szem). Azután jön az arca, az öltözködése és a magassága. Aztán a korát próbálom besaccolni (nyilván az az ideális, ha idősebb nálam). Ha hallom beszélgetni, akkor a hangja, a szókincse, az érettsége. Mégis, ami leginkább vonzani szokott, az a személy humorérzéke.

Ezek után jönnek azok a részletek, hogy cigizik-e, gyakran és sokat szokott-e inni, stb.

Remélem, segíthettem! :)


16/L

2013. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ilyenekre gondoltam én is köszi :)

esetleg kort írnátok?

2013. nov. 24. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem egyértelműen a mosoly az első :)
2013. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Kisugárzás, mennyire határozott típus, domináns.. ha érezni rajta az önbizalom hiányt, vagy hogy esetleg zavarban van, az kicsit ki tud ábrándítani (legalábbis engem igen).. ezen kívül a humorát, de az a legjobb, ha egy srác tudja azt is, hogy mikor kell komolynak lenni:)
2013. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
előző: 17/L:)
2013. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én a stílusát és a kisugárzását figyelem először:D és a humor is nagyon fontos
2013. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem a személyiség, humor, hogy mennyire inteligens...ne legyen az. Tipikus páva, vagy hogyan fejezzem ki magam. Fontos hogy idősebb legyen, egy magsk vagy ő legyen magsabb. Ennyi. Esetleg a mosoly, és a szemek 14L
2013. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!