Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nagyon gazdag alfahímeknek...

A nagyon gazdag alfahímeknek van okuk a felsőbbrendűségi érzetükre és a nők tárgyként kezelésére?

Figyelt kérdés
Átverni nem verik őket, mert nem ígérgetnek semmit, de mindenki tudja, hogy csak arra kell nekik.
2013. nov. 25. 13:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Okuk? Tele vannak pénzel és ez eltorzítja az érzelmi értékrendjüket egy idő után.
2013. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Ezeket hívják úgy hogy macsók. Azaz r*hadékok.
2013. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Miért kezelik a nőket tárgyként, akik csak arra jók, hogy legyen hova tenniük ?


Nem változnak meg soha, ugye ?

2013. nov. 25. 13:07
 4/43 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

Nem csak a gazdag férfiak között vannak ilyenek.

Ez nem pénzfüggő.

2013. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a nőn is múlik. Ha a nő arra hajt, hogy gazdag pasija legyen, és csak olyanokkal áll szóba, akkor ki fogják használni. Ha viszont az emberi értékeket nézi, akkor egy ilyen pasit elég hamar le fog pattintani.

Én fiatalabb koromban kifejezetten élveztem, hogy az ilyeneknek rontottam az önbizalmát.

Egyszer volt, hogy egy híres focista próbált lefektetni. Nem is titkolta, hogy nős. Aztán csodálkozott, hogy nemet mondtam...

2013. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Pénztől nem lesz senki alfahím. Az ilyenektől taknyos a plafon, szóval nem hiszem, hogy ezek valaha is megváltoznának. Aki így kezeli a nőket annak elég szerény intelligenciája lehet. Elvégre sok pénzzel pont hogy egyszerűbb az embernek a tenyerén hordozni a kedvesét :)
2013. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 ASOT ***** válasza:

Ez igaz, h nem csak a pénzes macsók teszik ezt meg.

de........abban a nő is ott volt valahol...ő ment bele a dolgokba, még ha félre is ismerte.

Persze szerintem akad 5%-uk aki megváltozik ha valóban olyan különleges nőt talál. De az nem akármilyen nő.

2013. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Van rá okuk, mégpedig azért, mert van olyan nő akit lehet is igy kezelni. Amelyik meg pénzért eltűri ezt, és szexet ad, annak elég világos neve van... Magyarán aki eltűri tőle, az valószinüleg olyan is. Ergo: azzal szemben minden oka megvan rá.
2013. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Ezek az emberek a kialakult gazdag baráti körével hajlandó lógni csak. Ez is normális ?
2013. nov. 25. 13:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!