Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet vele? Miért csinálja?

Mi lehet vele? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom nem tudom mi van vele! Egyszer rám se néz,rám se bagózik hiába ott állok előtte,máskor (mint pl most)meg úgy néz,úgy néz rám ahogy szokott. Vágyakozva,mintha akarna engem.


Egyébként már jó ideje nem beszélünk/ beszélek vele. Mégpedig azért,mert egyszer ott lett volna a lehetőség előtte,hogy elmondja mit akar tőlem de nem tette hanem össze- vissza hordott mindent és a végén azt mondta nincs szándéka. Pedig teljesen úgy viselkedett mint akinek tetszem(ezt mondjuk mondta is)sőt mások is észrevették,ezen felül kitartóan próbálkozott sőt még meg is csókolt.



2013. nov. 25. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg vele?
2013. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem is az lenne a legjobb, ha nyugodtan kettesben megbeszélnétek a dolgot
2013. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
F vagy L vagy? Azert nem mindegy.
2013. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány
2013. nov. 25. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Es miota tart ez az egesz? Mert ha nem reg ota, akkor lehet neki meg ido kell...
2013. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 éve.. Azóta ismerem és azóta van ez.
2013. nov. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!