Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak azért nem feküdt le...

Csak azért nem feküdt le vele, mert részeg volt a csaj?

Figyelt kérdés
Tegnap este buliztunk pár ismerőssel! A legjobb baràtnőm is ott volt, akibek 2 éve van barátja. Jónak nem mondható a kapcsolat szerintem, sokat veszekednek! Ott volt a pasijának a tesója is, akivel nagyon jóban van a baràtnőm. Leitta magát, és mint kiderült, a pasijának a tesója kísérte haza( amúgy a pasija nem volt ott, ha ez számít), aztán a barátnőm azt mondta a pasija tesójának, hogy le akár vele feküdni, de a srác nemet mondott! Igatlzából a srác többször is mondta, hogy lefeküdne vele, most még is nemet mondott! De miért szerintetek? A baràtnőm eléggé ki van most bukva! Mit tanácsoljak neki? Hogy segíthetnék?

2013. nov. 24. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
és igazából ez te vagy
2013. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A srac nem d*gta meg a tesoja csajat?

Lehet h vannak meg emberek akiknek van minimalis erkolcse?

2013. nov. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mitől van kibukva?Oo És miért két testvért akar összeugrasztani ez a szajha? Te meg még segíteni akarsz neki... hát oké, te tudod kire áldozod a segítő szándékodat.

A srác talán azért mondott nemet, mert a testvérével nem tenne ilyet, amíg a csaj vele van. Van benne gerinc is, nem csak vér...

2013. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert normális a srác és ócska ribi a lány.
2013. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, első ha én lennék ki írtam volna azt hidd el úgysem tudja senki, hogy ki vagyok :) azért bukott ki mert nem tudja, hogy mit tegyen... lehet, sőt télleg elég undorító volt a barátnőmtől, hogy ezt csinálta, épp ezért nem akarom szarban hagy

ni, mondjuk tény és való, hogy nem a legjobb s kapcsolata a pasijával!

2013. nov. 24. 23:52
 6/8 anonim ***** válasza:

"Klehet, sőt télleg elég undorító volt a barátnőmtől, hogy ezt csinálta" ... "mondjuk tény és való, hogy nem a legjobb s kapcsolata a pasijával!"


mondjuk tény és való, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz... ha nekem rossz a kapcsolatom a párommal, akkor felajánlkozom a testvérének? Hát, talán van, ahol ez normális...

2013. nov. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tény és való, de utálom ezt a kifejezést.

Ha annyira rossz a kapcsolatuk, első körben pontot kellene tenni a végére. Másodsorban pedig van az a szabály: házinyúlra nem lövünk. Ami az ő esetében annyit jelent hogy nem kezdünk az exünk testvérével, és fordítva, nem kezdünk a tesónk exével.

A vér nem válik vízzé. A tesónak nem éri meg összeveszni a testvérével egy nő miatt, aki valószínüleg csak egy kaland lenne, egy futó fellángolás.

2013. nov. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudod vannak még morálisan életképes emberek. Akik nem találnak dicsőséget se abban, hogy részeg nőket döntenek meg, se a abban, hogy a saját testvérük nőjét megfektessék. Valszeg helytelennek érezte a dolgot.


Nekem kb 8 ilyen alkalmam volt, egyet se használtam ki, mert semmi élvezet nincsen abban, hogy kihasználsz egy részeg nőt. Arról nem is beszélve, hogy mindegyik csaj valamelyik haverom nője volt. Ittak és utána tálcán kínálták magukat szó szerint. Ugh.


Barátnőd valszeg attól van kiakadva, hogy szembesült azzal a ténnyel hogy ő egy nagy r*banc és a srác meg nem.

2013. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!