Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a teendő ez esetben? (mit...

St3an kérdése:

Mi a teendő ez esetben? (mit tegyek? )

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a próblémám hogy iskolában tetszik egy lány, és látszólag ő neki is tetszettem,még ő is kezdeményezett legtöbbször.Viszont mióta levágtam a hajam, azóta észrevettem hogy mintha már külsőleg nem tetszenék neki, pedig nem lettem mutáns, csak szimpla kis hajam van.

Azt szeretném megtudni hogy ilyenkor mit tegyek, vagy hogy mivan?

feltettem a kérdést magamnak nem egyszer, hogy "talán így nem tart szimpatikusnak kishajjal", és az a helyzet hogy én szerintem sajnos ez a helyzet, szóval segítsetek.

Egyébként gyönyörű lány, okos, és helyes vidám.

Szeretném ha újra a régi lenne, és közelítenénk egymáshoz, segítsetek!:\



2013. nov. 25. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanazt a Ctrl+c, Ctrl+v választ tudom adni mint minden hasonló kérdésre. Beszélgess vele és kérdezd meg tőle mi változott.

A kérdésedre pedig rém egyszerű a válasz, növeszd meg újra a hajad és figyeld a reakcióit.

2013. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mekkora egy retek csaj, hogy ezért át néz rajtad. Amúgy hány éves?
2013. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!