Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy a fiatal...

Miért van az hogy a fiatal srácok 16-18 évesek akik jol néznek ki csak "arra" mennek és nem akarnak kapcsolatot?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok szeretnék már barátot, de mindig ezeket a pasikat fogom ki akinek csak arra lennék jó :/

korban jó lenne hozzám de én igy nem szeretném...ez náluk változni fog vagy mégkésőbb is ilyen nőcsábászoklesznek?


2013. nov. 25. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert "megtehetik".
2013. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik.
2013. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én például szívesen elfilozofálgatnék egy lánnyal, vagy csak simán megnéznék vele egy-két jó filmet (értsd: nem egy alsó kategóriás romantikus komédiát), de mivel egyik sem akarja, így jobb híján megdugom őket, és várom a hónap elteltét, mert általában addig bírjuk ki egymás.
2013. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele, mint 3-as, csak nekem még valamikor a szex se jön össze
2013. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Királylány... Ha belelépsz a szarba ne itt panaszkodj hogy szaros lettél.
2013. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát én is ilyen vagyok. Mégis melyik fiú akar ilyen idősen komolyabb kapcsolatot? Az, akinek soha nem jön össze semmi. Én 17 vagyok, minden buliból másik lánnyal jövök ki. Ha egy fiú jól néz ki, akkor használja is ki. Később meg úgy is lesz jó komolyabb kapcsolata. Én 21 után akarok komolyat. Addig meg élvezem az életet.
2013. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!