Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék ismerkedni a...

Hogy tudnék ismerkedni a korosztályommal?

Figyelt kérdés
Nem akarok egy ordas nagy ribi lenni mint sokan mások, csak benne vagyok abban a korban amikor már simán lehet ismerkedni a másik nemmel. Ez alatt beszélgetést, kézenfogva sétàlást meg esetleg szájra puszit értek szóval nem rögtön durr bele oszt lesz ami lesz alapon működne a dolog. Csak az a baj hogy a környezetemben a srácok vagy csak sz@xet akarnak vagy egyáltalán semmit. Interneten is akiket megismertem elvárták hogy mindig én keressem őket és folyton mindent rámerőltettek. Hol vagy hogy találhatnék olyan srácot aki nem támad le hanem tényleg csak beszélgetni akar és utána ha esetleg szimpatikusak lennénk egymásnak lehetne kicsivel több is? Kérlek ne nézzetek k@rvának tényleg nem akarok se menőzni se a nagylányt játszani.
2013. nov. 26. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan én is ilyenre vágyok , csak lányban :)
2013. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetemen vagy érdemes keresgélni vagy kezdj el valami sportot ott biztosan sokan vannak, esetleg hétvégente szórakozóhelyeken/pub féleségekben. Meg ugye ott vannak az internetes társkeresők de azokat szerintem te jobban ismered mint én :D
2013. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azok a srácok is ott vannak mindenhol viszont ahhoz hogy kiszűrhesd őket nyitott szemmel kell járnod, és egy picit elemezned a kéne a saját korosztályodat, hogy jobb emberismerő lehess.

Azért nehéz dolog ez mert pl. fennakadhat a rostán nem csak a bunkó, de a rendes srác is akinek imponálsz, mert benne is megindítod ám a kémiát.

A lényeg, hogy jól érezd magad az illetővel, érezd azt hogy komolyan vesz. (nem csak bólint ,helyesel a mondataidra, a beszélgetések során azt kell érezned hogy kapsz valami újat.)

2013. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaah és mégvalami: ne itt gyk-n :D
2013. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az alkoholista jelölteket és az érzelmi zsarolókat már felismerem úgyhogy ezzel elég jól haladok :D
2013. nov. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!