Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Írtam egy lánylak akit személy...

Balázs0140 kérdése:

Írtam egy lánylak akit személyesen nem ismerek, hogy lenne e kedve ismerkedni vagy valahol meginni/enni valamit. Mi legyen? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy most sokat kell tanulnia, nyelvvizsgázik és nincs ideje és, hogy még nincs túl egy régi kapcsolaton stb. De azt is mondta még, hogy ha úgy alakul szólni fog. Most nem tudom mennyit számít, de többször is írta, hogy szólni fog mindenképp. Szerintetek ez csak lárázó szöveg volt vagy tényleg szólni fog, esetleg ne várjak, próbálkozzak, írjak neki vagy zaklatásnak venné, hisz azt mondta, hogy majd Ő szólni fog ha úgy alakul. Mi legyen?

2013. nov. 26. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:

bocsi, de ez tipikus lerázó szöveg... legalább kedves volt a csaj, finoman utasított vissza.

ne nagyon reménykedj az ügyben, haver.

2013. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne zaklasd, de ne is várd az üzenetét. Ha ennyire barátnőt akarsz, akkor írj rá másokra is akár, ismerkedj tovább. Gondolom már most őrlöd magad a dolog miatt.
2013. nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 10 évig mondogattam, hogy majd holnap megírom a házit.

Szerintem csak leráz, amiatt sem lesz álmatlan éjszakája, ha nem írsz neki többet. Nehogy már 2 hónapban ne legyen 2-3 óra szabadideje amit rád fordíthat, senki nem ilyen elfoglalt. Szarik rád ez a nagy helyzet, keress mást.

2013. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Oldschool mondás, de van benne valami: Az embernek arra van ideje, amire szakít.


Nem lehet tudni, hogy lerázó szöveg-e vagy más. Szerintem ne zaklasd akkor, ha azt mondta nem ér rá, akkor te úgy veszed, nem ér rá.


27/f

2013. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha úgy alakul szólni fog.


Ezekkel már tele a padlásom. Bocs kérdező, de ez lekoptató szöveg.

2013. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
keress mást, máshol/máshogy
2013. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne zaklasd. Egyszer már közölted a szándékodat, nem volt nagy a lelkesedés, nézz más után! Akkor még megmarad a büszkeséget. Ha molesztálod tovább, akkor nem.
2013. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
eltett vészhelyzetre,ha nem lenne pasija,akk ott leszel te ;) sztem hagyjad . . . ://
2013. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3. - Honnan jött ez a 2 havi 2-3 óra? Az elég?


Balázs, ha nem mindenáron kapcsolatban szeretnél lenni X időn belül, hanem konkrétan Őt szeretnéd, akkor - ha úgy látod jónak - várj. Ennek viszont velejárója, hogy reménykedni fogsz, és ha később sem lehet semmi, az emiatt nagyobb csalódás lesz, mint az esetleges mostani.


Ha azt mondta szól, akkor ne próbálkozz, maximum majd egy huzamosabb idő letelte után.

2014. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!