Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Párválasztásnál a gyerekem...

Párválasztásnál a gyerekem véleményét is számba vegyem?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a lányokat és új nőkkel ismerkedek.Viszont ránézve azért már azt érzem,hogy neki is jó kell legyen nem csak nekem.

Vagy rosszul gondolom?


2013. nov. 26. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen bár az én apám annó l4szarta és azóta is rühellem a nőjét
2013. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is jól gondolod. A legjobb barátom most "vesztette" el az anyját a rossz párválasztás miatt ...
2013. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó :) Nekem pl. Anya megkérdezte a három lehetséges közül, hogy melyik szimpi, én ráböktem a mostani nevelőapámra. :)

14L

2013. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piriiiiii ***** válasza:
Természetesen az ő véleményük is sokat számít, de a saját érzelmeidet is vedd figyelembe. Az a jó, ha mindenkinek jó. (:
2013. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ésszerű mértékben igen.

Szerintem egyértelmű, hogy olyat nem választasz, aki rosszul bánik a gyerekeddel. De azért ne ő döntsön helyetted. Úgy érem, ne olyat válassz, aki te nem igazán szeretsz, csak mert a gyereknek ő a legszimpatikusabb első látásra.

2013. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kislany3 válasza:

az utolsó hozzászólóval értek egyet, beszéld meg a gyerekkel is de ne kizárólag rajta múljon a döntés. tőlem is megkérdezte anyukám (bár én nem mertem megmondani, hogy nem szimpi a fószer:D),aztán mikor nagyobb lettem és lett valakije akkor azt mondtam:messze lakom innen és csak hétvégére járok haza, nem sok beleszolásom van hogy kit választasz,neked legyen jo. ig te boldog vagy vele nekem is jo,elfogadom

20l

szval kerd ki a velemenyet,beszeld meg vele,ha nem tetszik neki akkor mondja el mit kifogasol benne,nem tudom hany eves a lanyod,de minden koru gyermekkel meg lehet beszelni ezt sztem

2013. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4 éves még kicsi :)

De van esze már,és azért a legjobbat akarom neki.

2013. nov. 26. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyik randira vidd el a kicsit :) majd meglátjátok, hogy szimpi-e neki :)
2013. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!