Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Átlagosnak mondott pasik ti...

Átlagosnak mondott pasik ti is sokszor halljátok azt a nőktől ismerkedés során, hogy "bocsi nem vagy az esetem"?

Figyelt kérdés
Átlagos pasik már nem kellenek a nőknek? Ekkora lenne a mércéjük? Én átlagos vagyok, mindenki ezt mondja és érdekes módon mégis ezt mondják a nők..Miért????
2013. nov. 27. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, mer tudom kiknek vagyok az esete és velük vagyok.
2013. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen hogy átlagos pasi.

Vannak jó pasik és nem jó pasik.

Vagy ha úgy tetszik az átlagos egy szépítő kifejezés arra hogy valaki ronda.

2013. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
attól függ, ha biciklivel megyek akkor igen, ha ML mercivel akkor szinte sosem.
2013. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A nők a férfiak 80%-át átlag alatti külsejűnek tartja.
2013. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Nincs ilyen hogy átlagos pasi.

Vannak jó pasik és nem jó pasik. "


Sajnos ez nem igaz így, hanem úgy igaz, hogy vannak gazdag pasik és szegény pasik

2013. nov. 27. 17:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a pasik mondják mindig ezt, mert nem vagyok egy plázacica, egyből nem is kellek.
2013. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gombamód szaporodnak ezek az idióták?!


Nem érdekel egy olyan pasi, aki az ÉN mércém szerint átlagos, középszerű.

A barátom pedig közel sem átlagos számomra, különleges ember nagyon is, minden szempontból. Egy saját kereset nélküli egyetemista. Nem érdekel, hogy kinek mennyi pénze van.

Ásd el magad, ha csak a bűnbakkeresés megy, és az nem, hogy magadba nézz. Jobb lenne így mindenkinek.

2013. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha kimész az utcára egy rakás olyan embert lehet barátnővel látni,aki nem éppen számít görög félistennek,mégis van nekik.Ahhoz képest,hogy állandóan rinyálnak itt az alacsony fiúcskák,hogy nincs barátnőjük csak azért,mert alacsonyak.Mégis nálam fél,esetleg egy fejjel alacsonyabb srácok flangálnak kézen fogva lányokkal.Nekem meg nincs barátnőm,pedig jóképűnek mondanak és a csontjaim se zörögnek.Szóval én egyáltalán nem azt vettem észre,mint amit ti.Annyira hű de jól ki nézni sem feltétlenül kifizetődő,mert dugásra megkaphatsz egy csomó r*b@ncot,de a normális lányoknak néha kisebbségi komplexusuk van tőle és lekoptatnak,vagy lehangolóan érzik magukat,ha esetleg önbizalom hiányosak.
2013. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, most igazat beszélsz, te csillámkan. :D
2013. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis nem hagyom hogy eddig eljussanak! Bemutatkozáskor közlöm a csajjal hogy "bocs, de nem vagy az esetem" de azért ehetünk valamit, csak és kizárólag ismerősi szinten, amiből 1 000 000 év múlva se lesz több :D
2013. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!