Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szemeztem egy csinos 30-as...

Szemeztem egy csinos 30-as éveiben járó hölgyel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves vagyok gimnazista. Az lenne a helyzet, hogy elég nagy önbizalom hiányom van. Olyan nagy, hogy még barátnőm sem volt soha életemben sem. Amikor megyek haza, akkor szoktak elöttem jönni szép lányok/ nők. Amikor jöttek elöttem én zavarba jöttem és olyankor aztsem tudtam hogy hova kapjam a fejem, de ez mára szerencsére megváltozott hála nektek rájöttem, hogy tényleg nincs mit félnem tőllük. Mára már elég lazán veszem a dolgokat. Jönnek elöttem én lazán mosolyogva szinte majdnem, hogy kacsintva rájuk nézek és mosolygok. De az a helyzet, hogy ők úgy viselkednek, mint amikor ők voltak olyanok mint én, mintha zavarba lennének. Megszűnik a szemkontaktus és mereven előrenézve mennek tovább. Nemtudom miért van ez. Én vagyok mégis ilyen szerencsétlen? Vagy mi? Segítségeteket előre megint köszönöm bízok ismét bennetek a segítségetek akkor jól jött most is jól fog... :)

#ismerkedés #önbizalom növekedés
2013. nov. 27. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ne csigázz a féktelen kalandjaiddal, öreg.

Inkább arról regélj, hogy a f¤szba' vagy még gimnazista 20 évesen?

2013. nov. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok még 20 évesen gimnazista, hogy szakmunkás voltam. Meglett a szakmám és beíratkoztam 2 éves intenzív gimnáziumba.
2013. nov. 27. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Tőlünk kérdezed hogy szemeztél-e vele? Honnan a francból tudjam mit csináltatok? És engem is érdekelne mit keresel 20 évesen gimiben.
2013. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs esélyed
2013. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem:S
2013. nov. 28. 00:30
 6/7 anonim ***** válasza:
esély mindig van!
2013. nov. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
két eset van. lehet, hogy nem tetszel nekik, és nem akarják, hogy a visszanézésüket félreértsd. vagy az is lehet, hogy tetszel, csak nagyon rámenősen nézed őket, és így zavarba jönnek. 22L
2013. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!