Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érjem el, hogy megkedvelj...

Hogy érjem el, hogy megkedveljen a lány, és egyel feljebb lépjen a baráti kapcsolatunk? Hogyan tudnám 'meghódítani'?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon nagyon tetszik nekem, jó fej,és aranyos,kedves, és gyönyörű. Barátok vagyunk, mindent megbeszélünk kb, és a lány pár hete szakított a barátjával, én próbáltam beszélgetni vele, segíteni neki, persze közbe udvarolni egy picit, és hát a végén, amikor elmondtam neki hogy szeretem(meg írtam neki egy verset, udvaroltam neki, stb)mondta, hogy jól esett neki, stb., viszont pár napra rá, azt mondta, hogy szeret, mint barátot, de még mindig szereti a volt pasiját.

Szóval én tudom a történetüket, jó, hogy kidobta a lány a barátját, és ha összejönnénk akkor legalább eltudná felejteni, tehát hogy kérdezzek rá? gondolkoztam rajta hogy kihívom találkoznii és megmondanám neki hogy hivatalosan nem kell összejönnünk, csak próbáljuk meg, mondjuk egy pici időre, hogy milyen lenne neki velem járni, lenni(legalább elfelejtené volt pasiját)

Valahogy úgy terveztem, hogy megfogom a kezét, a szemébe nézek, és elmondom neki, hogy nagyon szeretem, és adjon egy esélyt. Sajnos volt egy hoszabb kapcsolatom, tehát ez a randizgatás nekem már elég rég volt, szóval kérlek adjatok nekem tanácsot ezzel kapcsolatban, hogy 'hódítsam' meg a lányt? Biztos hogy jól járna velem ismerem magam, és őt is, szóval ebben biztos vagyok már csak el kellene érnem hogy megprobáljuk =[

Valami tanács esetleg?

Köszönöm



2013. nov. 27. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha volt is eselyed,ott elveszett amikor megmondtad neki,hogy szereted.NAGY hiba volt
2013. nov. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
barátzóna..
2013. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor csak én vagyok túl naiv, és hiszem azt, hogy talán sikerülhetne? :/

Első: Miért rontottam el azzal, hogy megmondtam neki? o.0

2013. nov. 28. 00:18
 4/8 anonim ***** válasza:
hagydafenébezóna
2013. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg azt kéne de nem hiszem, hogy menne. :s
2013. nov. 28. 00:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele,hogy egyszer élek,megpróbálom,hátha. Ha úgy nézem veszteni valóm nincsen. Főleg, hogy a barátsága is nagy érték számomra, szóval nem lenne akkora nagy gond,hogyha nemet mondana.
2013. nov. 28. 00:27
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátságot épp most basztad el. (Illetve nem most, hanem amikor szerelmes lettél belé. Onnantól fogva nem barátság.)
2013. nov. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szarügyzóna.
2013. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!