Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges hogy ezért nem...

Lehetséges hogy ezért nem volt még barátnőm és sok más sorstársamnak sem?

Figyelt kérdés

Szóval szerintem nekem meg sok más sorstársamnak azért nem jönnek össze a nők, mert egyszerűen nincs meg bennünk az a pimaszság az a karakárlság, az a duma amivel ki lehet beszélni egy csajt a bugyijából...

Nincs jó szövegünk, mi nem tudunk 2 értelműen beszélni...nem vagyunk izgalmasak a nőknek, egy unalmas kis nyálgépnek tartanak minket.

És senki nem fog szánalomból összejönni egy ilyennel...

Régen még ez divatos volt ha vittek a lánynak virágot és egyből kézenfogva sétáltak és nem volt olyan hogy egyszerre húsz pasival kavar egy lány mert még volt bennük tartás...ma csakis szinte az alpári stílussal nagy dumával


2013. nov. 28. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen
2013. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Megint ez az általánosítás...ejj ejj ezek a fiatalok :/
2013. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én izgalmas vagyok
2013. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát ha szar a dumád, akkor ez van. Akkor vagy nagyon jól kell kinézned, vagy nagyon gazdagnak kell lenned.

De szerintem neked sem kellene egy buta és unalmas lány, nem?

2013. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Aki még jól is nézne ki...viszanylag jóképű..redszeresen kondizik...tapasztalatból mondom még azok sem kellenek a csajoknak ha nincs meg bennük ez a pimaszság/fekete humor...nem tudnak a divatos dolgokról beszélni..nem nézik az éjjel nappal budepestet meg nem ismerek egyik celebet sem meg nem isznak alkhoholt, sokat dolgoznak...Na ez kb a halálos ítélet.
2013. nov. 28. 21:19
 6/19 anonim ***** válasza:
Bennünk nincs meg a pimaszság, mert az negatív tulajdonság, és mi azon vagyunk, hogy ne legyen olyanunk. Nem beszélünk kétértelműen, mert felelősséget vállalunk a mondanivalónkért. Így ha ezzel később leinformálnak miket, nem tudnak kompromittálni. Nem verünk át senkit, nem hazudunk, nem dumálunk hülyeségeket, mert elfecsérelt energia. Max. néha trollkodunk a GYK-n.....
2013. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Utolsó most rajtad nem tudok kiagazodni...

Most éppen szidod a a hozzám hasonlókat és te is egy ilyen nagy csajozógép vagy, vagy te is ártatlan vagy mint én?

2013. nov. 28. 21:31
 8/19 A kérdező kommentje:

Te szerencsétlen...te csaj vagy és leírtad milyen pasi kell...ezt mégis hogy gondoltad? Vagy milyen építő jellegű kommentnek szántad ezt amiben ráadásul saját magad hazudtolod meg...

Elég lett volna ha annyit írsz hogy szerinted igen vagy nem..

2013. nov. 28. 21:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Lehet, de a ti helyzetetek sem lehetetlen. Először barátként kellene közeledni a lányok felé, nem úgy, h " úristen, egy nőnemű, remélem megengedi, h megdugjam, annyira szeretném!!!" mert ez az emberek arcára van írva és baromi kiábrándító. Ha viszont egyenrangú félként kezeled, ha megismertétek egymást, még pozitív irányba is változhatnak a csajok érzései.
2013. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Általánosítás. Nekem például a kapcsolatfelvétel a problémás. Ha már van valaki, akivel beszélhetek, akkor nincs nagy gond, de a leszólítgatás az nekem nem megy.
2013. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!