Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Letezik a valosagban az, hogy...

Letezik a valosagban az, hogy az egyszeruebb nyerjen?

Figyelt kérdés
Mennyi a valoszinusege, hogy egy nagyon jokepu fiu, aki raadasaul nagy partyarc mindenki szereti, hogy ne egy olyan lanyt valasszon aki tiszta vakolat, mukorom es minden megtalalhato benne/rajta ami egy plazacicara illik, hanem egy szep lanyt, egyszerubbet, okosat, de nem olyan stilusu, hogy rengeteget ad a kulsejere de maskepp nagyon rendes ? Mi a velemenyetek?

2013. nov. 30. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a srác nem totál idióta akkor hogyne létezne.
2013. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy hiszen, ha ilyen a srác akkor már nagyrészt unja a vakolatozott műkörmös plázacicákat.

De aztán lehetőleg ne gyere ide sírni, hogy összejöttél a sráccal de csak kihasznált és megcsalt.

2013. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a fiú nem nagy képű elég nagy rá a valószínűsége! Ez szerintem az egyetlen gyakori dolog ami nem csak a filmekben létezik
2013. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a fiú nagyképű akkor is van rá esély, főleg ha tényleg úgy van ahogyan írták előttem, hogy már unja a plázamacskákat.

De szerintem ahhoz, hogy a fenti kritérium teljesüljön kell egy fokú érettség, kell egy bizonyos kor betöltése (kinél mennyi). Tehát elég időnek kellett eltelnie, hogy a srác ki tudja magát élni. Kell az is hozzá, hogy komoly, tartós kapcsolatban gondolkodjon a srác, mert ha csak alkalmi partnerre van szüksége, akkor inkább a könnyebb vérű vakolat macákból fog válogatni.

Hogy lásd nem a hasamra ütöttem, amikor ezt leírtam: nekem 2 fiú barátom is ilyen volt. Egyikük a kigyúrt, full gazdag, jóképű buli legény játszotta. Meg mondta őszintén, ő még nem akar megállapodni, nem akar komoly kapcsolatot, csak szexet, így nem fog egy nőért teperni. Mindig volt valami kalandja. Aztán 25 éves korára megváltozott, egy szolid, alacsony, okos, de szép lánykával jött össze, most 3 év elteltével még mindig együtt vannak, együtt élnek. Már a lányt a családi vállalkozásába és felvette dolgozni, mint könyvelőt.

A másik srác nem volt kigyúrt, de nagyon jóképű, nagyon magabiztos és nagyképű. Eszméletlen humora volt/van amivel minden nőt megnyert magának. Neki is elege lett a könnyűvérű nőcskékből. Ő egy szolid, de szép, okos lányt vett el feleségül, és nagyon jól megvannak, már lassan 10 éve.

2013. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha magadról mondod azt hogy nagyon rendes és közben itt oltasz egy másik lányt hogy "aki tiszta vakolat, mukorom es minden megtalalhato benne/rajta ami egy plazacicara illik" akkor nagyon el vagy tévedve....

Ezért utálom a GYIK-es kérdéseket nem veszik észre az emberek hogy bizony velük van a hiba és nem a körülöttük lévő világgal....ha nem téged választ akkor az nem a mükörmös csajnak és nem is a partyarc srácnak lesz a hibája, és nem is annak hogy "ilyen a világ" hanem a tiéd....


Amúgy meg nincs olyan hogy egyszerű ember....


17/F

2013. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!