Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érezhet irántam valamit? Vagy...

Érezhet irántam valamit? Vagy csak a szerelem hiánya miatt csinálta?

Figyelt kérdés

Bocsi de lehet hosszú lesz.

Szeptemberben véletlen bejelöltem egy srácot facebookon és vissza igazolt, akkor rám írt hogy ki vagyok és honnan ismerem, és elmondtam neki hogy tévedés, de fel ajánlottam neki csak úgy udvariasságból hogy akkor ismerkedjünk meg.

Tök jól el lehetett vele beszélgetni, nagyon tág az érdeklődési köre, rengeteg témában otthon van, nem éppen túl jó pasi, elég kövér szegényke és magányos bár vannak barátai nagyon jókat szokott hülyéskedni rengeteg mindenben benne volt az életben tehát élte a maga életét csak az elmúlt 1 évben lett bezárkózó amikor a barátai szanaszét hullottak az életbe. Felajánlottam neki hogy akkor csatlakozzon a mi baráti körünkbe mi is rengeteg mindent szoktunk csinálni nem csak buli meg a pia megy, és jött velünk, megismertük, én is megismertem személyesen. A képei nem épp előnyösek de nagyon kedves, jó humorú, picit csendes, de jól el lehet beszélgetni vele és tiszteli is a lányokat.

Nekem sincs barátom és picit komolyabbra fordultak kettőnk közt a dolgok. Nekem külsőre nem jön be a srác de valamiért vonzódok utána. Úgy 1 hónapja elkezdtünk randizgatni nagyon jó volt bár a második randin sikerült jól elbaltáznom a dolgokat eléggé megbántottam szegényt.

Sajnos nem volt még barátnője, vagy is 1 volt neki de nem jött össze semmi még szűz, én mondtam neki hogy nem hiszem el, hogy az de örültem hogy mégis őszintén elmondta mi bántja őt. Sajnos nagyon sok lány volt bunkó vele, és én akaratomon kívül azt mondtam neki hogy ezen nem csodálkozom, megsértődött szegény de bocsánatot kértem tőle, nem hirtelen haragú ő csak bántja a tudat hogy lassan 21 éves és még sehol sincs a társaihoz képest. Megbeszéltem vele a dolgokat bocsánatot kértem tőle, nem sajnálatból randizok vele, egyszerűen kedvelem őt és érzem hogy ős is megkedvelt bár még nem jutottunk el semerre mert picit félénk de mer lépni ha úgy van ad puszit hozzánk ér, tehát nem az a betoji gyerek.

Pénteken volt a szalagavatóm és meghívtam őt hogy nézze meg a táncunkat, amikor találkoztunk megdicsért hogy milyen csinos vagyok, és én is őt mert volt rajta egy ing meg egy zakó nagyon jól állt neki akkor ugye mondott valami szépet hogy örül annak hogy ilyen jó vagyok hozzá, akkor hálából picit megöleltem de csak 1-2 másodpercre akartam de ő picit jobban magához szorított és jobban odabújt hozzám. Ezen picit meglepődtem de élveztem hihetetlen érzések kavarognak benne, valahogy megszerettem jobban vagy nem tudom.

Sajnos a szalagavató utáni bulira nem tudott eljönni mert behívták hétvégére dolgozni és sietett haza hogy másnap korán reggel feltudjon kelni mert beugrós egy helyen és oda 1 óra neki az út autóval.

De tegnap este picit beszélgettünk fb-on de elég zavarban volt, csendesebb volt meg éreztem hogy nincs nála minden rendben. Ma felhívtam őt telefonon hogy mi a helyzet de éreztem hogy nagyon zavarban van és egyszerűen nem tudott mit mondani.

Lehet hogy szerelmes belém, vagy csak kellemetlennek érezte magát amiért szorosan magához ölelt?

Vagy csak azért csinálta mert szerelm hiánya van és így töltötte ki az érzéseit?

Én kezdem egyre jobban érezni hogy beleszerettem, de nem tudom ő mit érez, nagyon jó haverok lettünk és én benne lennék egy komoly kapcsolatba vele mert érzem hogy megbecsülne és vigyázna rám de szerintem ő valahol elvan veszve az érzéseivel kapcsolatban, nem tudom hogy most fél attól hogy én is csalódást okozok majd neki, szerintem nem akar elveszíteni ha nem mást akkor barátilag sem és lehet itt van a gond, nem értem, ötlet?


2013. dec. 1. 13:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Juj de hosszú lett, elnézést!
2013. dec. 1. 13:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alakul valami : hajrá!
2013. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvastam, és bárcsak a srác helyében lennék...
2013. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam: mutasd meg neki ezt, vagy mondd te neki, hogy hogy érzel iránta. Aztán sokáig;)
2013. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
*.* *.* *.*..................
2013. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján azt javaslom,kérdezz rá nála konkrétan,mit szólna ahhoz,ha ti ketten összejönnétek,mert úgy érzed,vannak iránta érzéseid.Mondd el neki mindazt,amit ide leírtál nekünk,nagyon őszintén és nyíltan.Neki csak annyi baja van szerintem,hogy félénk,önbizalomhiányos,gátlásos,és nem mer kezdeményezni.Ha vannak is érzései,fél kimutatni,mert nem aakr csalódni.Viszont biztosra veszem,hogy tetszel neki,és csak várja tőled a bíztatást,a kezdő lépést.
2013. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ostoba tyuk vagy kerdezo. Szegeny srac...
2013. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!