Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mindig a legtöbbször...

Miért mindig a legtöbbször abszolút nem igaz első benyomásra ítélnek a lányok?

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista srác vagyok akinek egyik nagy hobbija a rajzolás. Régebben nagyon komolyan csináltam, vannak ismerőseim akik ilyen körökben dolgoznak és volt pár illusztrátori munkám is. Ezek a munkák főként plakátok tervezésében és mangák rajzolásában merültek ki. Nem vagyok mangaőrült, meg semmi ilyesmi, de úgy gondolom van olyan belőle ami hordoz mondandót és egy normális történet van felépítve benne. Az eddigi barátnőim közül egy se tolerálta, amikor ez kiderült, holott egyáltalán nem ez a kedvenc műfajom, de alapvetően semmi bajom vele. Mindig ilyen cosplayb*zi idiótának lettem titulálva... Miért kell ennyire szűk látókörűen kezelni ezt?

2013. dec. 1. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert az első benyomás fontos.
2013. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert hülye pi­csákkal kezdesz.
2013. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A külsőm, teljesen rendben van, gondolok itt arra, hogy normálisan öltözködöm, viselkedek. Csak ugyebár az első kérdések között van az is, hogy mi érdekel, meg mivel foglalkozom. Én meg nem szoktam ködösíteni a dolgokat, igyekszem önmagamat adni.
2013. dec. 1. 16:48
 4/9 A kérdező kommentje:
#2-es: Kijelentésedre válaszolva, nem szoktam p*csákkal kezdeni, az egyetemen szoktam ismerkedni, valamint ha adódik ilyen-olyan munka akkor ott. És így se nagyon volt szerencsém :/
2013. dec. 1. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök rendben van az egész... mármint, ha azt mondod nem vagy őrülten "szerelmes" a mangáidba, akkor nincs semmi baj! Rossz csajokkal kezdesz! (16/L)
2013. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan :D Az ilyen elborult "izék" hidegen hagynak egy másik elég nagy hányadának meg semmi értelme :D Munkám során merült fel, aztán volt olyan ami tetszett valamennyire és itt ki is merül a dolog :)
2013. dec. 1. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jò ha egy fiu rajzol.Abbòl làtszik hogy ban türelme és képzelőereje.Nem értem ezt miért kell elitélni.Ne hagyd abba:) 16/L
2013. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne törödj velük tényleg rosszakkal kezdesz, egyszerüen mangapárti lányt kell találnod, ennyi. az majd odáig lesz!
2013. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dreamcatcher válasza:

Hát érdekes lányokkal futsz össze. Nem hinném, hogy egyetlen egy válaszod miatt nem tetszettél nekik. Ez nem valami kvízműsor, hogy kérdezgetünk valami nem tetszik és akkor már lapátra is vagy téve.

Ha olyan lánnyal próbálkoznál, akit érdekel a művészet biztos értékelné a dolgot. :)

2014. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!