Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lány csak játszik velem?

A lány csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályban, aki mindig bújik meg ölelkezünk meg egymás kezét fogjuk órán, piásan még csókolgat is. Múltkor feljött hozzám, és egyből kérdezte h most bemutatod szüleidnek az új barátnődet? Egy másik alkalomkor meg mondtam h menyjünk le a városba, hogy találjak egy jó csajt, erre mondja h például engem. Ugyanakkor meg már mondta h osztálytárssal sose jönne össze. AKKOR ILYENKOR MI VAN? :O Mert am szép, és nem rég szakítottam a barátnőmmel. Viszont kételkedem benne, mert sok fiú ügye volt, és a leghosszabb kapcsolata is 2 hónap.

2013. dec. 1. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Húú de baromi nehéz kérdés. Öhm...mi lenne ha mondjuk rákérdeznél ?-.-
2013. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Szerintem egyertelmuen huzza az agyad... legalabbis magambol kiindulva en is csinaltam ilyet anno mert tokjol szorakoztam.Latja rajtad h odaig vagy erte ha ezert szakitottal is a baratnoddel.Ha ket honap volt neki a leghosszabb...semmikepp nejojj ossze vele mert ha a mindenedde valik es utana szakitotok nemmarad semmid .
2013. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
jah :D vagsy randira hívod? ha elutasít, akkor felejtsd el :P
2013. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bele estél ugyan abba a hibába amibe én 1 éve.

Én akkor jártam egy OKJ-s tanfolyamra de sajnos hirtelen kellett munkát vállalnom így ott kellett hagyjam a sulit.

Ott is elkezdtem beszélgetni egy lánnyal mert többnyire lányok jártak oda mint fiúk de egyikkel nagyon jól kijöttem. Kedves, aranyos, szőke lány volt egy álomnő bár nem ő volt teljesen az esetem de hülyének néztek volna ha nem használom ki a jó helyzetet. Ott is ugyanez volt mint nálam, fogtuk egymás kezét, egymás füzetébe szíveket rajzoltunk, üzeneteket írtunk egymásnak, nagyon jókat beszélgettünk. gyakorlaton meg szinte semmi dolgunk nem volt a pakoláson meg némi papírmunkán kívül mivel úgy voltunk beosztva hogy mindenki a padtársával került egy párba és kaptunk külön külön gyakorlati munkahelyet. A mi esetünkben jó volt minden mert jó helyre kerültünk és rengeteget eltudtunk hülyéskedni kettesben. Jókat beszélgettünk, táncoltunk aztán elkezdtünk találkozgatni is órákon kívül, mentünk a városba kézen fogva, meg nagyon jól elvoltunk, mondta hogy elfogad engem és szeret, és baromi sokat ölelkeztünk egymáshoz bújtunk hidegbe egy baromi jó élményünk volt. Aztán jöttek a gondok, elkezdett kihasználni, de inkább csak játszott velem, egyszer smároltunk, elmondta hogy szerelmes belém, és onnantól kezdve csak hülyére vett, elrángatott mindenfelé, egy igazi papucs voltam neki semmi több, de olyan szerelmes voltam hogy vak voltam nem vettem észre mit csinálok, de akkor jött el az idő amikor egy régi barátom észrevette hogy kifordultam önmagamból és látta hogyan bánik velem a csaj, egyből észhez tértem és akkor olyan szakításunk volt hogy még ha ma is meglátjuk egymást az utcán már bevágjuk a durcát egymás előtt.

Szóval ha már arra utal hogy nem jár osztálytárssal akkor baromi gyorsan tudd meg hogy mit akar tőled mert nem árt ha nyitva tartod a szemed.

2013. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sztem csak szórakozik,bár lehet az is,hogy elfelejtette,hogy mondta, hogy nem jönne össze mate-tel. De ha sok fiúügye volt, hát nemtom... Jó ,mondjuk ez nem feltétlenül jelent sokat, mivel lehet, hogy nem is benne volt a hiba mindig, hanem később ismerte meg igazán a pasijai valódi énjét.
2013. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez az a tipikus eset, amire nem szeretek csúnya szavakat használni, a mi körünkben egy bizonyos lányról neveztük el ezt a fajta "közeledést". Azóta már többször is találkoztam ilyennel. Ne lépj felé semmit! Csak kéreti magát, de semmit nem akar tőled. Ez ilyet jobb félvállról venni.
2013. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Teljesen egyetertek az elottem szoloval!
2013. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

-Nem szerettem belé, rákérdezni meg azért nem tenném, mert nem akarom elrontani a barátságunkat, mert egyébként megbízható. (Egy másik csajnál lehet h itt basztam el, mert ő meg simán összejött egy osztálytársammal, de legalább nála most beton biztos legjobb fiú barát vagyok xd).

-Nem őmiatta szakítottam.

-Pusztán kíváncsi voltam ki hogy látja, így nem kell tőle megkérdeznem. :)

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

2013. dec. 1. 22:39
 9/17 A kérdező kommentje:
Am azt hagy kérdezzem már meg (leginkább lányoktól), hogy azt h venné egy csaj, ha megtudná h a legjobb fiú barátja belé szeretett? Utána is tudnának azok maradni? Értitek, szval ezt félre tudná tenni? Vagy zavarná? vagy lányfüggő: tetszik h rajonganak érte?
2013. dec. 1. 22:41
 10/17 A kérdező kommentje:
Meg hogy őszinte legyek most tök jól jön egy ilyen nem komoly dolog, vagyis h hétvégente bulikban tudok enyelegni vele :)
2013. dec. 1. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!