Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Nektek bejön az, ha...

Srácok! Nektek bejön az, ha egy lány okos (tényleg okos, pl. mérnök szeretne lenni)? 16/L

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen be, én is mérnök leszek. :D De nálam az intelligenciát nem a tanulmányi eredmények jelentik. :)
2013. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A tanulmányi eredmény nem egyenlő a lexikális tudással.

A lexikális tudást mindenki képes megtanulni,de ezektől nem lesznek intelligensek.

2013. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szeretjük ha egy nőnek elég elmondani valamit, és érti is.

Csak aztán ne légy okoskodó, mert az viszont nagyon utáljuk :) A kettő között az intelligencia dönt, amit a diplomával nem adnak :)


Jah, és az okos az relaitiv. A mérnök a szakterületén lehet okos, de hót béna máshoz. Az intelligens ezt látja, és érti, ezért az épitész alapozásból okosan megszólal, de csendben marad és nem okoskodik a kertészkedésben :)

2013. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Milyen mérnök?:)Remélem gépész :D
2013. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz okos alatt. Ha azt, hogy tanórákon mindig, mindent tudsz, 5 alánál rosszabb jegyed nincs, és mindig kész a házid, akkor azzal sincs bajom, de nem is kifejezetten imponáló. Ha viszont azt, hogy képben van a nagyvilág dolgairól, mindig, minden helyzetben feltalálja magát és meglehetősen pergős tempójú, intelligens társalgást lehet vele folytatni, akkor az nagyon is. 18/F, ha ez számít valamit.
2013. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D. Nem lexikális tudásra gondoltam. pl.: van egy országos 10. helyezésem. Nem vagyok szuper tanuló. Amúgy vegyész szeretnék lenni :).
2013. dec. 2. 14:18
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
A 10. helyezést is lexikális tudással szerezted, kivéve, ha valami sprottal kapcsolatos.
2013. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Eh akkor már mind1.Szememben sokat zuhantál.De sok sikert a vegyészmérnökihez.


UI:Gépészet jobb!!

2013. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Én meg űrhajós akarok lenni. Most én is okos vagyok?
2013. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

És ne legyél stréber sem. Az orszgáos 10. biztosan remek karriert feltételez, de a rossz társaságodat is :D Ne legyél azért könyvmoly.

Egy dolgot nagyon komolyan vegyél figyelembe: Az Isten óvjon meg a normális emberektől! :))) A lököttek azok akik kiváló barátok, szórakoztatóak, valami defekt kell :))) És tudni kell élvezni is az életet. Az 5-ös tanulókat nem véletlenül tartják strébernek, és rossz társasának,mert túl komolyan vesznek mindent, és nem elég "lököttek". Unalmasak, és halvérűek :) Ilyen ne legyél.

2013. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!