Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az a férfitöbbség,...

Szerintetek az a férfitöbbség, ami jelen van fiatal korosztályban, mennyire befolyásolja az ismerkedést? Mennyire nehezíti meg a férfiak dolgát?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én dolgomat nem a férfitöbbség nehezíti meg.
2013. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek a hivatalos adatok, a huszonéves korosztályban 1-2% eltérés van a nemek között. Hogy ez mennyire nehezíti meg a férfiak dolgát? Szerintem semennyire. Ha 51 férfire jut 49 nő, akkor marad 2 férfi, akinek "nem jut" nő.

De idővel ez is változik, 30 fölött kiegyenlítődik a nemek aránya, 40-en túl pedig már a nők vannak többségben. És mivel az ember nem feltétlenül csak a vele pontosan egyidősek közül választ párt (sőt), végső soron ez az 1-2% különbség abszolút nem számít semmit.

2013. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a 2 férfi. :c
2013. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es azért jól is néznénk ki ha már a 30-as korban elkezdenének kihalni a férfiak...sztem talán 45 körül kezd kiegyenlítődni...

Na szóval 30-as pasik azért remélem vagytok még jó sokan és lehetőleg még jópáran facéran :D

2013. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!