Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem vagyok túl férfias egyén....

Nem vagyok túl férfias egyén. Érdemes lenne változtatni rajta? Az nem baj, hogy akkor már nem "önmagam" lennék?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak, hogy felveszel egy manírt, semmi értelme. De azon, hogy férfiassá válj, érdemes dolgozni. Senki nem születik férfiasnak, hanem idővel azzá válik. Ha igazi nőt szeretnél, akkor érdemes igazi férfivá válnod.
2013. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne változtass!!!!! Mert akkor már nem te vagy!! Mindig add önmagad.


Én is pontosan ilyen fiú vagyok. Valóban nehezebb így ismerkedni, mert a nők a férfias pasikat szeretik, én is megtaláltam a páromat, mint mindenki így boldog párkapcsolatban élek, elfogadott olyannak amilyen vagyok és szeret.

2013. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dreed ***** válasza:

lassan két éve hogy rá álltam a "változásra"

Esténként edzésekre járok,sportolok.De a testalkat változáson kívül más nem változott rajtam,viszont ezekkel lekötöm magam,kiadom dühömet,és edzés közbe semmi más nem zakatol a fejemben.


Azt mondom próbálj változtatni,légy nyitott a változásokra,de ha személyiséged rovására menne,akkor időben lépj vissza.Ez rajtad áll,magad ura vagy.


21/f

2013. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A változás természetes, maga az élet egy változás! Ovis koromban homokvárat építettem, nem érdekelt más emberek lelkivilága, és csak a szüleimet szerettem! Ma már egyik sincs így, mégsem mondom azt, hogy akkor vagy most akár nem voltam önmagam. Ha ilyen kérdések vannak a fejedben, hogy érdemes-e változnod, akkor változnod kell! Ne félj, nem leszel olyan, mint máson, önmagad leszel!
2013. dec. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!