Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Társkereső oldalon...

Lányok! Társkereső oldalon ismerkedek, szerintetek mennyi idő után lehet javasolni egy személyes találkozót?

Figyelt kérdés

Vannak jelei, hogy mikor álltok készen rá?

18/F


2013. dec. 2. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
èn 3 fiùval talàlkoztam eddig, akiket a neten ismertem meg. (mondjuk nem tàrskereson, de ez most mindegy) mind a hàrommal nagyon sokàig leveleztunk ès telefonon beszèltunk. màsfèl-kèt hònapig. ennek az az elonye, hogy megismered a màsikat, meggyozodsz ròla, hogy szòrakozik-e veled, vagy komolyan èrdekled.. viszont az lehet a hàtrànya, ha sokàig vàrsz, h kialakul benned egy kèp a màsikròl, ès a szemèlyes tali csalòdàst okoz. ha nem akartok tùl hamar randizni, akkor beszèljetek skypon, telefonon, minden lehetoseget hasznaljatok ki, h megismerjetek egymast. igy nem lesz csalodas
2013. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! :) (ment a zöld kéz) Más vélemény esetleg?
2013. dec. 2. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan idősebb vagyok, de azért válaszolok.


24 voltam mikor megismertem a férjemet társkereső oldalon. 18 napig ismerkedtünk így, üzeneteket váltva. Közben telefonszámot cseréltünk. Utána volt az első randink.


Nem tudom pontosan, de kb 1-másfél hét után hívott randira.:) illetve megkérdezte mik a terveim a nyárra, mert pont vizsgaidőszak közben,év vége felé, nyári szünet előtt ismerkedtünk meg. És akkor kérdezte hogy mikor találkozunk.


Egy kicsit ismerd meg jobban és kész, nem kell hónapokig levelezgetni, annak semmi értelme. Csak időpocsékolás. Úgyis személyesen dől el akarjátok e folytatni:)


Sok szerencsét:)


27/N

2013. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!