Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ezért nincs barátom?

Szerintetek ezért nincs barátom?

Figyelt kérdés

Leírom egy hetemet :

Hétköznapok: felkelek reggel,elkészülök,be ballagok a suliban .Eddig nincs nagy pártalálási lehetőség mivel a buszon csak nem ismerkedhetek reggel hat órakor a tömegben.

Suliban nem ismerkednék szívesen ,meg nincs is olyan,aki igazán tetszene.

Kicsöngetnek,ezerrel megyek haza,éhes vagyok ,fáradt és már otthon akarok lenni.Gépezek,tanulok,tv-zek ,pihenek és alszok.

Hétvégente max anyuval megyek el vásárolni és ennyi.

Barátnőim nagyon nincsenek ,mivel szerintem a mai tini társadalom egy törtető,mást nem néző,más kárának örvendő pi-csa.


Lassan 19 leszek ,és még nem volt egy normális kapcsolatom,szűz vagyok.

Egy fiúval csókolóztam már,ennyi.


2013. dec. 3. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kell keresni egy jó kis baráti kört, onnantól könnyű :) Csak sajnos ritka manapság az ilyen
2013. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
azért az elárul valamit, ha az egész suliból nem találsz olyat aki tetszene
2013. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Esetleg valami sportolás?
2013. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eskü próbálkoztam már,de nem találtam,vagy antiszociálisak akikkel én próbálkoztam vagy csak nem érdeklem őket.
2013. dec. 3. 20:31
 5/14 A kérdező kommentje:
Járok aerobicra,de ott csak nők vannak.
2013. dec. 3. 20:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Amíg így gondolkozol, hogy senki nem tetszik és minden hasonló korút lenézel ne is csodálkozz, hogy nem lesz senkid.
2013. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19 évesen már az internetes társkereséshez sem vagy öreg, ott elég sok a hozzád hasonló introvertált személyiség, akiknek nincs nagy társasági életük, vagy kicsi az életterük, ezért ott néznek körül. (Basszus, kb. leírtam magam :))
2013. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
írd meg privibe merre laksz, és ha a közelembe, én szívesen beszélgetek veled, aztán meglátjuk :) 20/f
2013. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
iktass be az életedbe programokat.járj el ide-oda.. ismerkedj az interneten közösségi oldalokon:) például én chatrouletten találkoztam azzal a fiúval akivel már lassan 2 éve vagyunk együtt :33
2013. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó,van fiú,aki tetszik,de ők még idióták és csak a pi*nára mennek.
2013. dec. 3. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!