Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ha annyira tetszik a...

Csajok, ha annyira tetszik a pasi miért nem lehet elmondani neki?

Figyelt kérdés
edwf
2013. dec. 4. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
mert zöld a fű és kék az ég, és a csajok nem szoktak ilyet elmondani, mert nem...
2013. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
mert ne egy nö kezdeményezzen. egy férfiban legyen annyi hogy oda mer menni a nöhöz. Ha nincs akkor nem tudok rá felnézni mint férfi. Ez hozzá tartozik, ez az élet rendje.
2013. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2es

De honnan tudja a férfi,hogy tetszik a csajnak?

2013. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez alapvetően hülyeség. Bennünk is ugyanakkora gátak vannak és félünk, mi lesz, ha negatívan fogadnak. A lányokban is. Régen rossz, ha csak akkor tudsz valakire férfiként tekinteni, ha kezdeményez..


Másképpen: tetszik valaki, de addig igazán nem, amíg nem jön oda? Vagy mi? :D Ezt nem értem..

2013. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
a nö ad jeleket. de ha egy férfinak tetszik egy nö igneis kezdeményezzen, a visszautasitásnak mindig van esélye de ettöl még lehet próbálkozni.
2013. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

"a nö ad jeleket. de ha egy férfinak tetszik egy nö igneis kezdeményezzen"

Oké.Viszont mi van ha a nő olyan jeleket ad amit a pasi nem vesz észre.így pozitív visszajelzés nélkül meg nem akar kezdeményezni!

2013. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Mert ha megtennénk, félő, h a pasi azt mondaná "nekem is már nagyon régóta bejössz, csak rád gondolok stb" lefekszik a csajjal, aztán többé nem jelentkezik.
2013. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is igaz lehet, ha játszanak az érzelmeiddel.. Szóval ezzel nem értek egyet, és annyira lehet minden lány jó emberismerő, hogy csak akkor fekszel le Vele, ha el is hiszed, amit mond.. Összetett a kérdés persze, rengeteg minden belejöhetne még; de ezt nem tudom elfogadni válaszként továbbra sem :)
2013. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os, akkor nem fogja megtudni hogy lehetne-e köztük valami.
2013. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pff mekkora egy nyomorék alamuszi gondolat.
2013. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!