Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ha annyira tetszik a...

Csajok, ha annyira tetszik a pasi miért nem lehet elmondani neki?

Figyelt kérdés
edwf
2013. dec. 4. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer elmondtam egy pasinak,hogy tetszik nekem. Erre megijedt,mert túl magabiztos volt a fellépésem,szerinte a férfinak kell kezdeményezni,azóta inkább csöndben maradok :D
2013. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

:D

Persze, de legalább megpróbáltad, nem baj az :) Én amúgy nem sokszor kezdeményezek, szóval konkrét elutasítást maximum buliban kapok, ha kapok, de az benne van és ez azért teljese más helyzet a kérdés szempontjából.

Szóval végső konklúzióm az, hogy a mai világban oda-vissza kezdeményezhet bármelyik nem, ez csak régi berögződés, hogy nekünk kell... és persze nyitni a másik felé is okosan szabad, nem pedig letámadni rögtön :D Ha nem ismerem a másikat, és rám nyomul buliban egy lány, aki nem jön be, nagyon nehezemre esik szegényt lekoptatni, de Neked biztosan nem ilyen volt a szituáció :D

2013. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. Már régebb óta randizgattunk. De olyan kis félénk volt, gondoltam teszek már valami lépést,mert így nem haladunk sehova. Hát, így meg sikerült elüldöznöm :D
2013. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért az úgy más. Ha régebb óta randizgattok, és nem derül ki semmi, akkor ott valami gikszer van :) Szóval ez több, mint félénkség :D Vagy legalább reagálta volna le... de ez eléggé hülye kifogás, így ismeretlenül is jól jártál, hogy nem alakult ki semmi :D
2013. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!