Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ronda kövér alacsony...

Egy ronda kövér alacsony pattanásos szemüveges kopaszodó nagyon szőrös pasiként, hogy ismerkedjek topmodell lányokkal, olyanokkal akik a címlapban vannak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy magasak az igényeim, de nem tudok leadni belőlük, és én hiszek azokban a mesékben. Tudom hogy fogynom kéne, de nem tudom megállni, hogy ne egyek állandóan chipseket, csokikat és a hétvégi mekis ebédeket! Sportolni meg utálok! Jobban szeretek itthon a gép előtt ülni és wowozni!
2013. dec. 4. 14:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Nyerd meg az ötös lottót.
2013. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél egy playboy magazint
2013. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 sztrecskó ***** válasza:
94%

Szupi!

Nem gondolod, hogy azoknak a topmodell lányoknak is vannak igényeik? Pl hogy egy izmos, sportos, jóképű, szexi pasival lehessenek együtt?

És mit gondolsz azokról a nőkről, akik csúnyák, kövérek, pattanásosak, de nem tudok leadni az igényeikből és a zabálásból sem?

Na de, ha már itt tartunk, akkor legalább pénzed legyen. Azzal még egy-két libát össze tudsz szedni, de aztán ne csodálkozz, ha valamelyikkel összeházasodsz és egy hét múlva elüt az autó.

2013. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

nem látjátok, hogy viccel a kérdező? pont az előbb volt egy kérdés, tuti, arról jutott eszébe? :d


és igaza van! szóval lájk. :)

2013. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
irónia level 888! XD
2013. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem viccelek ez igazi kérdés. Nyálamat csorgatom a topmodell nők után! Pénzem van, szerencsére ülő munkát végzek. És van egy jó trabantom tele wow-s, star wars-s matricákkal tehát el is tudom vinni mindenhova! :)
2013. dec. 4. 14:29
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

LOL

troll kérdés level paladin.

2013. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nem troll kérdés, én ilyen vagyok! Imádom a wow-t, és szeretném játszás közben, hogy az ölembe üljön majd a csajom! Paladin a kedvenc kasztom, mostanában gankelek stv-ben és ölöm a kis szintű allisokat, de van 9 másik level 90-s karim! :) Ha van itt csaj cseveghetünk ezekről! :)
2013. dec. 4. 14:39
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén kinek kén egy ilyen pasi?? aki azért se tesz semmit hogy változtason magán kicsit. Szeretsz enni de sportolni nem hát ez meg is látszhatt rajtad .
2013. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hát ma is megettem egy 32 centis szalámis pizzát az ebédre, ha lenne barátnőm neki is vennék egyet. Sajnos nem tudom megállni, hogy ne egyek, a konditermektől meg rémálmaim vannak! Mégis egy homokóra alkatról nagy mellről és formás fenékről álmodozom...
2013. dec. 4. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!