Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szidják a netes ismerked...

Miért szidják a netes ismerkedést ha egyszer van akinek nem működik élőben?

Figyelt kérdés

Pl. életstílusa (sokat utazik, dolgozik), személyisége miatt (nem lételeme, hogy állandóan beszéljen, kicsit komolyabb, mint a többség, nem szeret bulizni), vagy nem talál szinte semmilyen közösségben olyanokat akikkel meglenne a közös összhang.

Személyes példa, hogy azokat az emberekkel akikkel igazán kijöttem azokat mind neten ismertem meg, élőben valahogy nem lett semmi az ilyen véletlen találkozásokból hiába tetszettünk egymásnak. Azonos neműekkel is így vagyok, csak ott persze nincs párkapcsolati szándék.

23N


2013. dec. 5. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj az internetes ismerkedéssel, viszont azt furcsának találom, ha valaki csak a neten tud ismerkedni.
2013. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább úgy van, hogy könnyebben nyílok meg internetes beszélgetés során. Könnyebben kiadok magamból olyan gondolatokat, amiket amúgy, szemtől szemben nem. De személyes ismerkedésnél sem esek kétségbe.
2013. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert az van a köztudatban, hogy neten csak csúnya, lelkileg sérült emberek szoktak ismerkedni, holott ez nagyon nincs így. Persze valószínűleg az ilyen embereknek is a netes ismerkedés az utolsó mentsvára, de sokan vannak akik egyszerűen felszabadultabbak, ha először megvan ez a kis anonimitás, ettől még nincs velük komolyabb probléma.

Én is neten ismertem meg azokat a barátaimat akikről azt mondhatom, h a legközelebb állnak hozzám, mert eléggé megegyezik az érdeklődésünk és el tudok velük beszélgetni akármiről.

25F

2013. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és csak, h ne legyen félreértés, haverokra gondoltam nem vagyok meleg :D
2013. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mindenki eldönti hol ismerkedik :)

nem kell foglalkozni mással, ennyi.

2013. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeretlek! Nagyon nagyon szeretlek! Lécci lécci haaaddd..:)
2013. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!