Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Hölgyek! Ti el tudtok...

DrBori András kérdése:

Lányok, Hölgyek! Ti el tudtok vonatkoztatni attól, hogy a hapsi sajnos elkezdett őszülni? Ismerkedésnél mennyire releváns, mint zavaró tényező?

Figyelt kérdés

Nyilván a külső többi összetevője és a belső tulajdonságok, a személyiség szignifikánsan fontosabb, mint az őszülés, . De szért mégis, kiváncsi lennék.


37 éves budapesti férfi vagyok, és kb hajszálaim jó 10%-a megőszült. Nyilván vannak fontosab problémák is az életben, ésezelaz állapottal ki is egyeznék,de a folymat nyilván nem fog megállni.

Mivel a szemöldök és borosta(hiába borotválkozom teljesen, azért egy sötét,eltünthetetlen felület ottmarad) továbbra is fekete, így pepita jelleget kezdek ölteni. Perpillanat hátrafésülve hordom, de az őszülés miatt arra is gondoltam,hogy lekapom az egészet kopaszra. Ha így, őszülősen hagyom, szó érheti a ház elejét,hogy igénytelen. Ha befestem feketére, akkor lehet,hogy bbuuzziiss lesz, ráadásul egy nő egyből kiszúrná, hogy (már)nem ez az eredeti szín mindenhol. Hölgyek,lányok, haverok, barátok társaságában próbálok úgy csinálni, mint akit ez nem zavar, de akkor is kell hoznom egy végleges döntést, hogy többé ezzel ilyen szinten ne kelljen foglalkoznom.

Ugyanezem a néven vagyok fenn a Facebookon, van rólam fekete és őszülő hajú fénykép is. Festés oder nein?


2013. dec. 6. 11:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

az ősz hajszálak egy férfit sokszor még sármosabbá tesznek. Nehogy már megijedj tőlük, lehet neked is még jobb lesz, mint a teljesen fekete. A 30 körüli nők ráadásul sztem nem szeretik a kopaszra nyírtakat, legalábbis én biztosan nem.

29n

2013. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom az őszüléssel. Egyáltalán nem zavar, sőt sok férfinak jól is áll. Főleg 37 évesen!

Ha 20 évesen kezd el őszülni egy fiú, az talán zavart volna kicsit.

De most már ez egyáltalán nem érdekel. Meg a ráncok sem. A férfiak ettől nekem csak férfiasabbak lesznek.

Szerintem ne fesd be.

2013. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

"ráadásul egy nő egyből kiszúrná, hogy (már)nem ez az eredeti szín"


Miért szúrná ki?

Ha nem természetesre, hanem kékes feketére keneted, akkor igen.

Vagy ha igénytelenül nem festeted megfelelő időközönként és nagy a lenövésed, szintén.

De egyébként?


Amúgy teljesen szerencsés vagy. Párom csak 30, és már huszonegy-kettő éves kora óta őszül, ráadásul kopaszodik is.


Személyes preferenciám: inkább legyél ősz, mint kopasz.

De ha akarod, nyugodtan be is festetheted.

Párom nem hajlandó, pedig nekem jobban tetszene (főleg, hogy eredetileg fekete a haja).

2013. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Szerintem nincs vele gond, ne festesd.

32/N

2013. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

egy nőt ez nem zavar.


hol élsz te?

2013. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

37 evesen ezen parazol? 22 evesen elkezdtem kopaszodni. most kb. van par szal hajam, ami teljesen osz, raadasul a szakallam is total feher. megsem parazok ilyeneken, mert baromira felesleges. nem ezen fog mulni egy kapcsolat, mert ha ez a problema, akkor ott mas is problema lesz.

es hat igen, senki nem tehet arrol, hogy hullik a haja es megoszul. ha tehetnek ellene, akkor nem lennenek kopasz es feher haju emberek, nem? :)

2013. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes Hölgynek a választ,külön köszi, hogy a kort is odaírjátok, én küldtem egy "hasznos volt számára ez a hozászólás" jelzést mindenkinek. De fennt olvasható válaszaitok arra engednek következetni, hogy olyat úgy sem tudok tenni,hogy azzal minden hölgy egyetértsen. :D
2013. dec. 6. 11:47
 8/22 anonim ***** válasza:
a legtöbbnek charme-os, tapasztalatra, komolyságra utal
2013. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Imola Ágnes válasza:
Az őszüléssel semmi baj, az nem zavarna...de a festés az nagyon! legyen eszed..az őszülő pasik sármosak
2013. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

nyolcas:köszi a választ :D

Hatos: igazad, van a kapcsolat talán nem ezen múlik, de ismerkedésnél az első benyomás a legfontosabb.

( nyilván ebbe beletartozik az első mondat is, amit a férfi kiejt a száján, és a gesztikulálás, kézmozdulat, arcmimika is)

2013. dec. 6. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!