Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a férfiak...

Miért van az, hogy a férfiak egy része megnéz, a másik része meg szó szerint átnéz rajtam?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve költöztünk erre a kis településre, és azóta a férfiak/fiúk a fent leírt két csoportra oszlottak. Az előbbiek általában köszönnek (többen el is hívtak már), utóbbiak pedig olyan látványosan semmibe vesznek, hogy az már-már sértő ilyen falusias környezetben. Ennek mi az oka? Állítólag nem vagyok csúnya, se igénytelen. :D

2013. dec. 6. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a papuskáknak hazafelé a kocsmából szépnek tűnsz a többeiknek fiatalabbaknak józanul már nem :)
2013. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenki megnézni akkor meg ez lenne a kérdés:Miért van az,hogy az összes férfi megnéz?

Annyira utálom a te fajtádat.Idejössz fényezni magad

2013. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert az egyik fele a másik pedig részeg. De most nem értem mi a problémád, csak nem érdekelhetsz minden férfit.
2013. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

*egyik fele józan

(úgy látom egyes ugyanarra gondoltunk :) )

2013. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
100%

drága kenyér...

ugye magad sem gondolod komolyan a kérdést?

biztos sorsot húztak és felosztották maguk között, h ki fog randizni hívni és ki nem. Elvégre vannak ott gondolom ,családos ffiak is.

ugye érted az iróniát?

Hát miért kéne mkinek foglalkoznia? Az elképzelhetetlen, h nem jössz be mkinek?

2013. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De különben is.Sértő,hogy nem néznek meg?

Akkor én mit szóljak????

100 nőből max 5 néz meg.Én fel is vághatnám az ereimet!

2013. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt most arról van szó, hogy falun mindenki mindenkinek köszön, attól függetlenül, hogy milyen mértékű vonzerővel bír rá nézve az illető.
2013. dec. 6. 16:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy oda ne rohanjak.Változik a világ!Nehogy már megsértődj.
2013. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! És egy idegennek nem köszönnek? Ez tragédia.
2013. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:

hát akkor köszönj előre.találd már fel magad...

jesszus hány éves vagy?

mondom én. Itt vmi összeesküvés lesz. Biztos felosztották kik udvaroljanak és kik nézzenek keresztül rajtad.

Am simán lehet, h új ember vagy, nem vagy szimpatikus, hallottak már vmi pletykát... meg még ezer ok. Egy falu az egy külön mikrovilág.

2013. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!