Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet manapsag normalis...

Hol lehet manapsag normalis pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
legyszi csak normalis valaszokat irjatok. koszi
2013. dec. 6. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
itt
2013. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mi számít normálisnak?
2013. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sehol. Vagy van nőnk, vagy annyira átb*szott az előző, hogy egy darabig nincs újabbra szükség :D
2013. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Először is tisztában kéne lenni a normális szó jelentélsével. Míg a nőknél nagy százalékuknál a helyes külsőt értik ez alatt, addig a férfiak nagy százaléka fordítot tesetben a kellemes természetű nőket értik...
2013. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Itt? Mesélj magadról! :)
2013. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Néha itt is vannak normálisak ahogy hallom. mondjuk én is pasi vagyok és a lányok akikkel itt beszéltem mondták, hogy azért vannak normálisak akikkel lehet beszélgetni, ismerkedni.

Gyakorlatilag bárhol tudsz ismerkedni normális pasikkal, tényleg azon múlik, hogy neked ki számít normálisnak. Menj olyan helyekre amiket szeretsz, ahol szeretsz lenni, így nagyobb eséllyel találkozol olyan pasival, akinek szintén az tetszik ami neked...

2013. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
normalis alatt azt ertem hogy nem akar egybol lefektetni, kedves, lehet vele beszelgetni es van humora.
2013. dec. 6. 18:53
 8/19 anonim ***** válasza:
ja és persze tökéletes külleme van igaz? xd
2013. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Dwight Schrute ***** válasza:
és gazdag
2013. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Én pl ilyen vagyok, legalább is ilyennek tartom magam. Visszajelzésként kaptam már azt, hogy RÉGIMÓDI vagyok, pont azért, mert nem akartam első randin lefeküdni a lánnyal :/


Mert "ez mostanában nem így megy, ez tök normális...".

Még majdnem én éreztem magam rosszul...

2013. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!