Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik valami értelmes...

Létezik valami értelmes Társkereső, ahol meg is éri prémium Tagnak lenni?

Figyelt kérdés
Nos,az a helyzet ,hogy piszkosul elegem van a millió kamu,meg szemét oldalból ... ilyen pl. a csajok és pasik,amitől felfordul a gyomrom mármint akik felregisztrálnak,azokra értem..nem is az oldallal van bajom,lényegtelen!mások ajánlották,a randivonalat régebben..esetleg valakinek,valami más ötlet,javaslat?Köszönöm előre!
2013. dec. 6. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nincs normális társkeresőoldal.
2013. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs, nekem a ratalalsz oldalt ajánlotta egy ismerősöm mert ő ott találta meg a párját, vagy 20 csajnak írtam már és egytől kaptam csak választ, nem fizettem elő, így picit várnom kellett de amikor vissza írtam neki még úgy 2 hete azóta semmi válasz.

Egyszerűen ezekbe az oldalakba nem kell megbízni, sokan csak poénból regisztrálnak fel, sokaknak már van barátjuk és lusták törölni magukat egyik csaj ismerősöm is fent van, de csak hülyíti a pasikat.

2013. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
van az,csak már attól tartok nem Magyarországon kellene keresnem párt,mivel a regisztráltak majdnem 100%-a csak viccből teszi fel magát,nem beszélve a tizenéves kip*csákból akiből aztán végképp nem kérek,a prostituáltakról meg had ne is beszéljek.
2013. dec. 6. 19:34
 4/17 Költőnő? ***** válasza:
vmelyik krimó. Elég jó társkereső és még élvezetes is pl sör formájában prémium tagnak lenni.
2013. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy linket tudna adni számomra,kedves Költőnő? :)
2013. dec. 6. 19:43
 6/17 anonim ***** válasza:
2013. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszadó :)!
2013. dec. 6. 19:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy veszed-e valami hasznát (szerintem nem), de nagyon szívesen.:D
2013. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:

melyik város :)

ha bp akkor tudok pár jó kocsmát :)

de onnantól a Te rátermettségeden múlik minden :D

2013. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
kocsmát? :) Ne viccelj már,alkoholistákhoz nincs gusztusom...értelmes kulturált emberekkel (hölgyekkel,nőkkel) ahogy tetszik,akarok szeretnék ismerkedni.
2013. dec. 6. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!